Вітаю мої дорогі читачі. Ось і настав ранок 16 січня виповнилося моєму блогу 2 роки. Так-так друзі. Рівно 2 роки. Як швидко летить час.

Знаєте, коли я публікував свою першу статтю я зовсім і не думав, що буде той день, коли я буду відзначати цю дату. Не можу повірити. Моєму блогу вже 2 роки.

Однак я не думаю зупинятися на досягнутому і буду продовжувати працювати. Я розумію це маленький крок, зроблений мною в майбутньому довгому шляху. Я не буду приурочувати, якісь цифри по статистиці блога. Думаю, не варто. Я лише хочу, щоб блог був цікавий вам мої читачі.

Але це не означає, що у мене немає чітко поставлених цілей на майбутній рік. Адже Я почав вести блог не знаючи практично нічого про блогосфері. І ось після деякого часу я трохи набрався знань і спробую втілити все задумане на своєму творінні. Робота йде великими кроками, і я впевнений, що зможу досягти всіх поставлених цілей перед собою.

А від себе особисто хотів би сказати спасибі всім кому цікавий мій блог. Я ж в свою чергу дуже постараюся, щоб ваш інтерес не тільки не слабшала, але і постійно зростав. Спасибі друзі вам. Буду радий знову вас бачити на сторінках мого блогу.

Популярність: 16%

  • Головна
  • Події з життя