Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні я хочу поділитися з вами значимістю такого сучасного методу виховання кішки як позитивна модель виховання. Для початку хотів би сказати, що прищепити кішці необхідні навички буде набагато легше через похвалу, заохочення та подяку. Погодьтеся, адже так буде набагато простіше й ефективніше.Хваліть, заохочуйте, дякуйте свого вихованця частіше.

Таким чином, ви досягнете приголомшливих результатів. Особливо дієвими дані прийоми відразу після скоєного вихованцем вчинку, наприклад, відвідуванням їм туалету в належному місці.

Багато господарі забувають приділити позитивні знаки уваги тварині, або не вважають вагомим досконалий кішкою вчинок. А даремно. Вихованець вважатиме, що це не настільки важливо, а значить, робити так більше немає необхідності. Тому, навіть за «дрібниця» не полінуйтеся інший раз погладити кішку, сказати ласкаве слово.

Страх в моделі виховання

Часом буває, що кішка не особливо сприйнятлива до ваших слів «не можна». У таких випадках застосовуються методи залякування. Не зовсім зрозуміло? Зараз поясню. Ключовим у моделі виховання є випробування страху від об’єкта. Усамітнившись і здійснюючи який-небудь поганий вчинок, тварина повинна випробувати почуття страху, наприклад, від раптового свисту або іншого шуму, які перервуть його розслабленість і приведуть в настороженість.

Якщо застосовувати цей метод циклічно, тварина скоро відучитися від поганих манер, так як момент їх діяння буде асоціюватися з мерзенним гучним свистом, настільки неприємним кішці і приводячи її в стрес. Тільки, перш ніж застосовувати метод залякування подбайте про те, щоб вихованець ні в якому разі не бачив вас як джерело, вироблений цей самий шум.

Модель виховання кішки через терпіння

На завершення, друзі, хочу сказати одну важливу річ. Виховання домашніх тварин процедура не короткочасна. Якщо ви вирішили виховувати вихованця, привчати його до чого-небудь — запасіться терпінням. І не квапте кішку, вона сама визначить скільки часу їй треба на розуміння або освоєння того або іншого навику.

Не забувайте про похвалу, заохочення та подяку після скоєного їй доброго вчинку, нехай навіть незначного для вас, але важливого для кішки, не звертайте уваги на промахи. На цьому і будується модель виховання кішки. Запевняю, у вас і у вашого вихованця з часом все вийде. Вірте в це і проявіть терпіння.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Поведінку котів і кішок