Привіт друзі. Сьогодні незвичайна стаття. А розмова в ній піде про те, як один милий кіт відразу став знаменитий завдяки футбольного матчу. І так дозвольте почати цю історію.

Всі ми знаємо, як в Англії люблять футбол. Англійці, будучи родоначальниками цього дивного виду спорту, можна сказати їм марять. Не може пройти і дня, що б пересічний британець не дізнався новини про своєї улюбленої команди. А відвідування стадіону на матч своєї улюбленої команди це святе діло.

І ось в один із днів на стадіоні «Енфілд» йшов матч чемпіонату Англії «Ліверпуль» — «Тоттенхем». Минуло десять хвилин зустрічі, і на полі з’явився один милий кіт. Цей вусатий уболівальник, деякий час, прогулявшись по полю, покрасовавшись перед глядачами, відправився підтрибунні приміщення, де був затриманий службою безпеки.

Надалі, забравши його в охорони, уболівальниками він був, передав в один з лондонських притулків. Також він отримав ім’я. Його тепер звуть — Кенні честь наставника мерсисайдського клубу — Кенні Далгліша.

На цьому деякі вболівальники не заспокоїлися і завели від його імені мікроблог в твіттері, де представляють його інтереси і спілкуються. Також в притулку, в місці проживання Кенні був обладнаний спеціальний кут з символікою клубу і фотографіями, де цей милий кіт здійснює свій знаменитий вихід на поле мерсисайдського клубу.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Цікаві новини