І знову здрастуйте шановні друзі. Сьогодні я хотів поговорити про кішок в зимовий період. Звичайно, зараз літо і до зими далеко. Але як говоритися в російській приказці готуй сани влітку, а воза взимку. І так починаємо. З настанням перших холодів наші милі кішки все менше виходять на вулицю, заспокоюються від ловлі мишей і все більше і більше прагнуть спати біля теплих батарей.

Іноді якщо раптом виникає гостра необхідність, то можуть ненадовго вийти на вулицю так можна сказати прогулятися. І тут криється одна небезпека. Особливо це стосується мешканців міст. Адже наші комунальні служби люблять посипати дороги різними хімічними реагентами або піщано-сольовою сумішшю. Опинившись на подушечках лап кішок, сіль або ж хімікати можуть викликати роздратування або гірше опіки.

Так само буває, що бруд з цими елементами може забитися між кігтями, що призведе до неприємних наслідків. Тому після прогулянки кішки варто оглянути лапи і витерти, а краще промити їх тепленькою водою.

Також з настанням холоду наші милі кішки починають линяти, і того що б була красива, густа шість їм потрібні вітаміни. Тому мій вам рада. При годуванні намагайтеся додавати полівітаміни. Краще, звичайно, що б вони були з біотином і таурином.

А ось тим господарям, які годують своїх вихованців сухими кормами, не слід розслаблятися. Та не сперечаюся, їх кома містять вітаміни, але в період линьки кішці потрібно трохи більше вітамінів, а іноді й інший корм. Тому раджу в цей період переходити на корм, який містить огіркове масло, або який насичений жирами. Повірте, після закінчення линьки шерсть вашого улюбленця буде чудова.

Ну і якщо ми торкнулися теми їжі, то наостанок хочу сказати. Багато хто знають, що з настанням холодів милі кішки активно починають набирати вагу. Якщо Ваш вихованець до зими важив два кілограми, то в зимовий період його вага може зрости як мінімум вдвічі. У кота моїх батьків дворазове збільшення ваги не межа. Якщо в літній період його вага була два кілограми триста грамів, то до грудня він спокійно набрав п’ять з половиною кілограмів.

Тому раджу, не годуйте їх за один або два рази. Краще прийом їжу укласти в п’ять або шість разів. І останнє. Не знаю, чому, але взимку милі кішки стають більш активними жебраками і проводять багато часу біля столу. Тому намагайтеся не підгодовувати їх зі столу, інакше вони звикнуть і в зимовий час від столу не відійдуть.

Популярність: 26%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів