Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

І знову здрастуйте друзі. Я радий Вас бачити на сторінках мого блогу присвяченого любителям котів і кішок. І сьогоднішня тема статті-це милі кішки і комп’ютер. Точніше як відвадити наших улюблених вусатих-смугастих від клавіатури. Чим саме приваблює їх комп’ютерна клавіатура для розминок залишається тільки гадати.

У кого вдома живе кішка чи кіт і є комп’ютер, то не раз помічали, як наш цікавий вихованець розминається на клавіатурі своїми лапами. Таке може витримати не кожен може. Оскільки під такою розминкою народжуються самі незвичайні комбінації клавіш. З’являються, змінюються або видаляються документи і файли. І ось одна американська компанія вирішила припинити такого роду котячу гімнастику, розробивши і впровадивши в серійне виробництво програмне забезпечення, яке може захистити Ваш комп’ютер від посягань милих кішок.

Програма, встановлена на комп’ютер, миттєво визначає натискання клавіш представником котячих і блокує будь-які дії. Розробники витратили не мало часу для проведення точних вимірів, визначення сполучення клавіш, сили тиску, швидкості і послідовності. Як тільки програмою визначається, що за комп’ютером непроханий гість, і який вправляється на клавіатурі, то відразу з динаміків виходять звуки не приємні котам і кішкам у вигляді свисту, шипіння, крику.

Почувши такі відгуки на свої вправи, кішки моментально залишають свій тренувальний снаряд і надовго відбиває охоту там з’являтися. Також авторами була впроваджена ще одна задумка. Зокрема заміни всього цього шипіння і свист на свої голосові команди. Тепер кожен може забороняти чіпати свою клавіатуру на столі, і милі кішки будуть слухатися, а точніше боятися.

Загалом, при покупці даної програми, розробники запевняють, що якесь захоплення комп’ютером Вашого мяукающего улюбленця буде не довгим, і після кількох таких спроб освоїти клавіатуру під гучні звуки, він незабаром покине цю ідею і займеться чимось іншим.

Популярність: 20%

  • Головна
  • Поведінку котів і кішок