Доброго дня шановні друзі. Сьогодні я хочу поговорити на таку тему як вік наших улюблених вихованців. А точніше, скільки живуть наші милі кішки. Звичайно, не можна підводити всіх їх під один критерій. Впливає багато факторів. Наприклад, харчування, умови життя, місцевість проживання і так далі.

Якщо брати статистичні показники, то ось бездомні кішки в середньому живуть 4,7 року. Якщо розглядати їх проживання в мегаполісах, то термін проживання бродячих кішок скорочується наполовину.

Якщо ж милі кішки живуть з господарями, то їх вік в середньому, може досягати п’ятнадцяти років. Але як кажуть, у кожного правила є виняток. Серед нявкаючих представників зустрічаються справжні довгожителі. Згідно книги рекордів Гіннеса найстаршою визнана кішка на ім’я Крим Пафф. Проживає це миле створіння в Британії.

Її власник Білл Томас розповів, що народилася вона на світ у далекому січні 1972 року. У січні 2011 його вихованка відзначила своє 39-річчя. Якщо переводити на людські роки, то виходить її вік близько 172 років. Ну як вам такий довгожитель? Можуть же милі кішки проживати стільки.

Звичайно, прожиті роки не пройшли безслідно. Її чуйний слух вже не такий як в молодості, але при всьому її повазі вона продовжує вести непримиренну боротьбу з гризунами по захисту володінь господарів, і залишається такою ж ніжною і милою. Ну і наостанок хотів би побажати цій чудовій кішці ще довгих років життя, не хворіти, і бути життєрадісною і веселою.

Популярність: 27%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок