Я радий знову бачити вас. Сьогодні з вашого дозволу я хотів би поговорити про легенди і незвичайних історіях. Існує величезна кількість історій як небилиць як бувальщин. Наприклад, у Франції один звичайний кіт міг отримати мільйони Рішельє. Або як в Англії одна кішка допомогла казкова розбагатіти своєму господареві. Ці розповіді любили знати і простий люд, багаті і бідні.

Ось про одну милу кицьку яка принесла своєму господареві славу і багатство я б і хотів розповісти. Схожа вона з однією казкою, де кмітливість вихованця подарувала його господареві принцесу і королівство. Так от, однією з найкрасивіших і знаменитих була історія про кішку лорд-мера Лондона Діка Уіттінгтона. І сам він згідно народній чутці, всім своїм величезним статком був зобов’язаний їй. Чому запитаєте, чому ж? Як вона могла принести йому велике, або ж ні величезне стан?

Цікава історія про милу кицьку

Так ось. Існує кілька варіантів цієї історії. Розповім найпопулярнішу. І так Дік, був бідним хлопцем. Він приїхав у столицю з бідної провінції. Довго ходив вулицями Лондона в пошуках грошей і слави. До нещастя, він не знайшов, як розраховував, вулиць, вимощених золотом. Замість цього він цілком задовольнявся роботою кухаря в будинку багатого торговця. На перші зароблені гроші Дік, купив одну милу кицьку, щоб вапна мишей і щурів на горищі, на якому він жив.

І ось настав час, коли господар дому повідомив, що споряджає торговий корабель, в далекі Східні країни і хто хоче з слуг може відправитися разом з ним в плавання. Також можна було взяти з собою свої товари для продажу. Дік ж виявив бажання побачити далекі країни, але взяв з собою тільки свою милу кицьку. Він не міг залишити її одну, а інших пожитків, що б вигідно продати у нього не було.

Як мила кішка допомогла розбагатіти

І що ви думаєте. Після кількох днів подорожі та відвідування різних торгових міст, корабель причалив біля великого острова, де стояв палац правителя. І у нього була велика біда — в палаці було безліч щурів, як і на острові Кіпр, тільки от там чудові кішки допомагали позбавлятися від змій. Так ось. Правитель випробував безліч способів позбутися від них, але толку не було, нічого не допомагало. Не минуло й кількох днів з того моменту, коли корабель причалив, а ця мила кішка вже винищила майже всіх гризунів. Правитель був настільки щасливий і вдячний, що не пошкодував частини всього величезного стану власнику незвичайного тваринного винищила всіх гризунів. Ось така незвичайна історія.

Популярність: 27%

  • Головна
  • Цікаві історії