І знову я дорогі друзі. Я радий вітати Вас на сторінках мого блогу любителів котів і кішок. У мене для Вас приємна новина. Нарешті мій блог отримав Тиц 10.

Хто не знає, що таке Тіц зараз спробую пояснити. Тіц (тематичний індекс цитування) — це такий показник, який визначає авторитетність сайту. Така авторитетність виражається в чисельному значенні показника Тіц. Вона утворюється завдяки посиланнями на Вас сайт або блог.

Тоді виникає друге резонне питання. А навіщо він потрібен? Тут трохи простіше. З самого початку цей показник служить для того, щоб розподіляти положення сайтів або блогів в каталозі Yandex за тематиками. В принципі він і зараз так працює. Ну і другий момент-це один з головних показників сайтів, які продають посилання, щоб заробляти. Чим вище у блогу цей показник, тим дорожче можна продати з нього посилання.

Як довго я до цього йшов. Спочатку я ставив завдання підйому Тіц без будь-яких вкладень. Зможу або не зможу це зробити. І я це зробив. Тепер Тіц мого блогу досяг 10. Приємно дуже. Але я не буду зупинятися на досягнутому і продовжу роботу в цьому напрямку. Постараюся наростити моєму блогу любителів котів і кішок Тиц 20. Вийде? Подивимося. Дякую за увагу. Буду радий бачити Вас на сторінках мого блогу, де кіт або кішка є головними героями моїх публікацій.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Події з життя