Вітаю Вас дорогі відвідувачі мого блогу. Сьогодні для Вас я підготував чергову статтю, яка буде присвячена такому виду як мейн кун. Що представляють із себе ці милі кішки? Насамперед, слід звернути увагу на зовнішній вигляд цих кішок. Це досить гігантські представники котячого світу, що досягають ваги в 12 кілограм ваги. Мають велике і мускулисте тіло прямокутної форми. Міцна, мускулиста шия і сильні лапи, де між пальцями невеликі пучки волосся.

Опушений дивовижною шістьма хвіст довжиною доходить як мінімум до плеча зазвичай закінчується гострим симпатичним кінчиком. Завдяки цим чудовим характеристикам ця порода видатних кішок залишилася в нашому світі настільки популярною. Мейн куни мають шерсть з густим і м’яким підшерстям, захованим під більш твердим і щільним волоссям, але плечах і голові шерсть злегка коротка, окрім дивовижного коміра.

Незважаючи на гігантські розміри цієї породи, ці милі кішки мають доброзичливим і поступливим і лагідним характером. По своїй натурі ці кішки є добрими домашніми і рухомими домашніми тваринами. Вони дуже сильно прив’язуються до своїх улюблених господарям і ревно до них належать, також як і місцем свого проживання.

Мейн куни до самої старості залишаються в душі кошенятами і ніколи не припиняють спроби пограти з будь-яким предметом свого оточення. За своїми зовнішніми даними ці кішки дуже схожі на рисей, великі розміри, пензлики на вухах, і характерне забарвлення. Але якщо візуально ця кішка і схожа на свого дикого родича, то вдома це милий кошеня, який з великим задоволенням пограють з дітьми і виконає кілька трюків.

Цю породу можна назвати ідеальною для людей мріють мати у себе вдома довгошерсту кішку чи кота, адже вам не доведеться витрачати щодня купу часу для догляду за вашим пухнастим вихованцем. Як я раніше говорив, ці милі кішки прекрасно ладнає не тільки зі своїми господарями і їх дітьми, але також і з вихованцями, з якими він ділить своє місце проживання. Мейн куни чудово поділяють своє оточення на тих, на кого можна і не можна полювати. Вони ніколи не чіпатимуть ваших більш дрібних домашніх вихованців і ефективно захистять ваше житло від вторгнення гризунів.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Види кішок