Добрий день друзі. Що вам сказати на початку даної статті? Так скажу ось що. У Сполучених Штатах Америки точно починають сходити з розуму.

Чому ви запитаєте таке категоричне заява? Так просто одна новина мене повністю здивувала. В американський Сенат від штату Вірджинія балотується мейн кун кіт. Так-так, ви не помилилися. Саме кіт породи мейн кун.

Давайте я вам розповім, як кажуть по порядку і з самого початку. У Сполучених Штатах Америки, що б бути обраним в Сенат потрібно перемогти у виборчій компанії. Так от у нинішньої сенатській перегонах бере участь мейн кун кіт. Його ім’я Хенк.

Як і належить поважає себе кандидату на місце в Сенаті у Хенка є особистий менеджер, власний передвиборчий сайт, заведені сторінки в твіттері і фейсбуці і навіть знято передвиборчий ролик.

Власник кота Ентоні Робертс розповів журналістам, що спочатку сайт і сторінки в соціальних мережах були зроблені для друзів заради жарту, але через деякий час популярність мейн куна кота Хенка почала зростати неймовірними темпами, і тепер він просто політична зірка.

Своїм виборцям настільки незвичайний кандидат в разі перемоги обіцяє нові робочі місця, зниження податкового навантаження, соціальні пільги, підвищення заробітної плати.

Правда є одне велике але. Даний учасник може вийти з передвиборної гонки по одному простому критерію. Це вік. Згідно із законом мінімальний віковий поріг для обрання в Сенат повинен становити 30 років. А нашому кандидату лише 9 років. Хоча якщо перевести за котячим заходів, то мейн кун кіт Хенк має за плечима вже близько 50 років.

Так що друзі залишилося трохи почекати, і ми, можливо, побачимо в Сенаті Сполучених Штатів Америки мяукающего представника — кота на ім’я Хенк.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Цікаві новини