Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю Вас шановні друзі. Сьогодні я з Вами хотів поговорити ось про що. В один з днів ви раптом вирішили завести собі кошеня. Звичайно гарне і похвальне бажання. Але от як бути, якщо ви вирішили, що у Вашому будинку повинен з’явитися маленький кошеня, так і при тому з родоводом.

І тут виникає питання. Як зрозуміти породисте кошеня чи ні? Як читати родовід? Що означають ці позначення?

І так друзі почнемо. Перш давайте визначимося, що таке родовід. Це документ, який говорить про походження Вашого вихованця, його предків, а також про потенційні можливості, якими може володіти ваш маленький кошеня. Документ про родовід оформляється англійською мовою, але і допускається виписування російською мовою. А от батьки Вашого кошеняти будуть записані тільки на англійській мові.

Іншим важливим моментом, який повинен бути відображений в родоводі, яку отримає ваш маленький кошеня це обов’язкова вказівка фелинологической організації.

Не лякайтеся такого великого і незрозумілого назви. Адже фелінологія — це слово, що відбувається з двох слів, з латинського felinus означає — котячий, і старогрецького λόγος означає — вчення. Якщо скласти разом і привести до зрозумілої мови, то ми отримаємо на сьогоднішній момент розділ зоології, який вивчає домашніх кішок, їх селекцію, утримання та розведення.

Також в родоводі вказується безпосередньо реєстраційний номер, ім’я вихованця, дата народження, порода, стать, забарвлення.

Вгорі документа обов’язково зазначається емблема Всесвітньої фелинологической організації. В даний час існують наступні великі і відомі фелинологические організації: Federation International Feline, The Cat Fanciers Association, Cat Fanciers Federation International Cat Union, The International Cat Association, Assolux International, World Cat Federation, World Association of Cat Clubs, Міжнародна Фелінологічна Асоціація.

Про цих міжнародних фелинологических організаціях, а також продовження розмови про родовід, яку отримає Ваш маленький кошеня при його купівлі я з Вашого дозволу, щоб Вас не втомлювати великим об’ємом інформації продовжу в наступних публікаціях.

Популярність: 7%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок