Привіт друзі. Ось, нарешті, руки дійшли до написання продовження статті про родовід маленького кошеняти. У першій частині я розповів про сам документ, в якому відображається родовід, а от сьогодні як обіцяв розмова піде про деякі відмінності у міжнародних фелинологических організаціях.

І так почнемо. Зазвичай у шапці документа знаходиться емблема однієї з цих організацій — FIFe, TICA, WCF, CFA. Це показує приналежність до того чи іншого світовому стандарту й родоводу закріплюється реєстраційний номер.

Але є випадки, коли маленький кошеня взято розплідника або незалежного клубу. Тоді тут вже не діють правила і стандарти цих міжнародних організацій, і в родоводі вказується той номер, під яким здійснено запис у племінній книзі розплідника або клубу.

Йдемо далі. Після відображення в родоводі номери, обов’язково вказується ім’я вихованця, його стать, порода, дата народження. Хотілося б зупинитися на такому моменті як порода. Ось, наприклад британська короткошерста кішка в таких організаціях як WCF і FIFe буде позначена кодуванням BRI, а ось американської організації British ShortHair або скорочено BSH, маленький кошеня цієї породи буде закодований під таким позначенням — BKH.

Після цих даних вказується забарвлення кошеня. Під ним слід розуміти весь колір шерсті в сукупності, кольору подушечок лап, кольору носа. Ось, наприклад забарвлення шерсті блакитного кольору, але подушечка однієї лапи рожева, а всі інші темного кольору шерсті. Значиться, вашому вихованцеві буде записаний забарвлення не блакитний, а кремово-блакитний.
Однак і тут теж є невеликі розбіжності між міжнародними організаціями. Якщо, наприклад, в американських асоціаціях, таких як CFA, CFF, TICA забарвлення прописується повністю, то в європейських як FIFe і WCF він просто кодується.

Сподіваюся, ця інформація буде корисною, і ви зможете легко розібратися у всіх цих позначеннях, які будуть відображені в родоводі при покупці вами маленького кошеняти, який привнесе у ваше життя багато щасливих хвилин.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів