Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні я хотів з вами поговорити ось про що. Наприклад, у Вас вдома з’явився маленький кошеня. Чи знаєте Ви які небезпеки можуть підстерігати у Вашому домі? Немає. Тоді давайте розглянемо все з самого початку і по порядку.

Матеріалу на цю тему дійсно багато тому і щоб Вас не втомлювати я буду представляти його кількома статтями.

Перша небезпека-це розетки. У ранньому віці кошеня дуже і дуже цікавий. Йому не терпиться пізнавати хоча б той маленький світ, в якому він живе. У нашому випадку це Ваш будинок. Звичайно, ціла розетка на стіні в чому не може нашкодити йому, а ось розібрана це величезний ризик отримати удар електричним струмом. Тому якщо ви затіяли заміну одного у вашому будинку, то обесточьте її і коли будете міняти не залишайте її без уваги.

Друга небезпека-це електричні кабелі. В юному віці маленький кошеня обожнює гризти дроти різних приладів. Це може бути телефон, зарядний пристрій для телефонів і так далі. Це обумовлено зростанням його маленьких зубів. Так і як в попередньому випадку зберігається ризик електричного удару. Тому для уникнення цього не залишайте без уваги включені в мережу електричні прилади.

Третя небезпека-це праску. Чому запитаєте ви, він небезпечний? Що вам сказати шановні друзі. Цей електричний прилад таїть в собі дві небезпеки. По-перше, ваш маленький кошеня, коли буде обнюхувати його, і якщо він буде гарячий, то заробити опік носа. По-друге, коли він буде гратися, то може зачепити шнур і праска може впасти. А ми з вами знаємо, що праска чимало важить. Тому для того що б уникнути наслідків не залишайте гарячу праску без уваги, а якщо він Вам не потрібен, то приберіть в недоступне місце для Вашого вихованця.

Четверта небезпека — кухонна побутова техніка. У кожного з нас, я думаю, є вдома на кухні побутова техніка. Так ось. Мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийна машина може таїти небезпеку. Адже маленький кошеня може піддатися на запахи їжі і тим самим нашкодити собі. Тому для уникнення цього важливо стежити за тим, щоб ця побутова техніка весь час була закрита, а перед включенням завжди перевіряйте її на наявність там несподіваного відвідувача.

Сьогодні я розкрив для Вас деякі моменти, які можуть заподіяти шкоду вашому кошеняті на ранньому етапі життя. Сподіваюся, що ця інформація буде корисною для Вас.

Популярність: 7%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів