Вітаю вас друзі. Сьогодні продовжую публікації статті про небезпеки, з якими може зіткнутися ваш улюблений маленький вихованець у вас вдома.

І так наступна небезпека-це вікна. Перш за все, ваш маленький кошеня буде поступово вивчати ваше житло і вікна не залишаться без уваги. Що в собі таїть вікно, запитаєте ви.

Насамперед, це може закінчитися падінням кошеня. По-друге, закривається вікно від вітру може защемить вашого кошеняти. Захистом від цих неприємностей може стати москітна сітка. Так вона захистить його від деяких неприємних наслідків.

Але і тут слід сказати теж важливу річ. Насамперед, москітна сітка в свою чергу може стати додатковим майданчиком для гри. По ній молоді кошенята також обожнюють лазити. І тут треба сказати, що все буде залежати від вас. Якщо ви раптом помітили, що ваш маленький кошеня поліз по сітці, відразу ж зніміть його і отругайте. Не шкодуйте його в жодним разі. Треба що б він зрозумів, що це робити не потрібно. І це буде для його безпеки.

Наступна небезпека-це поліетиленові пакети. Можу сказати, що це досягнення хімічної промисловості є в кожному будинку. Ми їх парами приносимо з магазинів, де в них зберігається харчова продукція. І ось від цих поліетиленових пакетів ваш маленький кошеня може постраждати. Тому що кошеня обожнює в них забиратися і, опинившись в ньому, може заплутатися і задихнутися. Для уникнення цього зберігайте ваші пакети в недоступних місцях для вашого вихованця.

Йдемо далі. Наступна небезпека для вашого кошеняти це вовняні нитки. Здивовані? Так-так. Вовняні нитки. Чим небезпечні, запитаєте ви? Та тут нічого складного. Вовняні нитки зазвичай зберігаються в клубках. Ваш маленький кошеня дуже може захотіти пограти і навіть пограє з такою цікавою іграшкою. З великою часткою впевненості можу сказати, що навряд чи він встоїть перед такою спокусою. Результатом може бути, що нитки обмотаются навколо лап, хвоста, і він себе може травмувати. Для того що б цього уникнути в жодному разі не давайте йому клубки з вовняними нитками, а краще прикріпіть яку-небудь його кохану на висоті приблизно 10 сантиметрів і він буде грати з нею.

На цьому, мабуть, і все. Сьогодні я розкрив трохи для Вас деякі моменти, які можуть нашкодити вашому кошеняті в дитинстві. Сподіваюся, що ця стаття буде корисна для Вас. А ось про інші небезпеки, від яких повинен бути захищений ваш маленький кошеня, я обов’язково розповім в наступних статтях. Слідкуйте за публікаціями.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів