Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю вас відвідувачі мого блогу. Сьогодні я хотів з вами поговорити на одну цікаву тему. Ось у вашому будинку з’явився маленький кошеня і тут гостро постає проблема котячого туалету. Що має, як має бути ось і розглянемо в трьох статтях присвяченій цьому питанню.

Всі ми знаємо, що кішки за своєю природою дуже люблять себе і доглядають за собою. І якщо теоретично можна було користуватися вашим туалетом, то вони б користувалися ним, якщо була б така можливість. Але, на жаль, таке неможливо поки, може в майбутньому буде, і тому тепер наша задача полягає в тому, що б забезпечити їх місцем для своїх потреб.

З того моменту як маленьке кошеня з’явився у вас то він намагається реагувати на добрі і ласкаві слова і ніжні дотики. Тому коли ваш маленький вихованець зробить вдалий похід в туалет, то обов’язково похваліть його і ви тим самим закріпіть у нього цю потрібну і корисну звичку. Але тільки не слід друзі хвалити його в момент цього важливого процесу, тому що будете його відволікати.

Також ще слід вибрати з усіх похвал саме той, який подобається вашому кошеняті. Також не слід висловлювати свою похвалу занадто голосно й дуже емоційно, адже ваш маленький кошеня може злякатися і втекти. Але і тут є інша сторона медалі. Адже якщо ви свого вихованця будете обдаровувати похвалами занадто тихо, то будьте певні, це його буде мало цікавити і незабаром він до цього буде байдужий. Тому тут головне знайти золоту середину і у відповідь ви отримаєте від кошеня муркотіння і ніжні тертя про вас головою.

Якщо ви зібралися купувати кошеня, то обов’язково уточніть, а привчений до туалету і куди він привчений ходити. Також не зайвим буде уточнити який наповнювач використовував продавець кошеня. Зараз поясню навіщо. Справа в тому, що ваш маленький кошеня буде на перших порах проходити адаптацію. Він буде звикати до нового житла та ось старий запах наповнювача йому буде зрозуміліше, ніж новий.

Також хотів сказати, що на цьому етапі деякі розплідники або заводчики допускають одну незначну помилку. Вони використовують плівку разом з наповнювачем. Результат може виявитися протилежним від бажаного. Кошеня через плівки не запам’ятає запах наповнювача і буде робити свої справи в непотрібному місці.

Якщо у вас є така ситуація трапилася, то не панікуйте. Є досить простий і дієвий спосіб позбавитися від цього. Візьміть, постеліть на передбачуване місце виконання справ плівку і покажіть його кошеняті. Після того як ваш маленький кошеня на протязі двох-трьох днів почав ходити туди для виконання своїх справ, то починайте підсипати наповнювач з поступовим збільшенням кількості. Коли кошеня там вже повністю освоїться, просто приберіть плівку. І все ваша проблема вирішена.

На цьому дозвольте закінчити цю статтю і сказати, що в наступних статтях я розповім вам про інших проблемних питаннях, що стосуються котячого туалету.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів