Вітаю всіх. Дорогі друзі. Я каюсь, що трохи запустив публікацію статей на тему домашніх нявкаючих вихованців і другої світової війни. І ось тепер буду наполегливо виправлятися.

І для Вас я представлю дуже цікаву і цікаву історію. Головний герой її досить ледачий кіт і в теж час дуже хитрий.

Я от буквально нещодавно розповідав, як кішки використовуючи свої унікальні здібності передбачати небезпеки в майбутньому, рятували своє потомство і людей від загибелі.

Застосування цих здібностей, які досі незрозумілі людям, було використано на початку другої світової війни, коли німецькі бомбардувальники бомбили беззахисні англійські міста.

Але не завжди застосування цих незвичайних і таємничих здібностей було на користь людям. Були окремі екземпляри у благо тільки себе.

І ця історія сталася на початку війни. Фашистські літаки летіли бомбардувати англійська місто Суссекс. Сирени завчасно попередили жителів про німецькому повітряному нальоті, і жителі почали покидати свої оселі і спускатися в бомбосховище.

Так збиралася зробити і сім’я Марфинсон. А ось їх ледачий кіт по кличці Тімоті лежав близько столу і ні яким чином не бажав покидати стіни квартири, навіть після того як сирени стали посилюватися. Як говориться — господар пан. Сім’я залишила його в квартирі, а сама спустилася в безпечне місце.

Повернувшись назад, після скасування тривоги, всі члени сім’ї були здивовані. Їх кіт до цього часу перебував на рибній дієті, тепер з глибоким почуттям задоволення лежав на дивані і голосно муркотів, а на столі залишилися тільки порожні тарілки від незайманих чотирьох обідів.

Наш котик швидко зорієнтувався в ситуації. Зрозумів, що йому нічого не буде загрожувати, якщо залишиться в квартирі. І залишившись один, він з задоволення поглинув обіди, до яких господарі не встигли доторкнутися через сирен, які сповіщають про бомбування.

Ось яка незвичайна історія, де ледачий кіт, тільки лінивий у свою корисливу бік використовував свої здібності та ситуацію для задоволення свого великого і ненаситного апетиту.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Цікаві історії