Доброго дня дорогі друзі. Поспішаю вам повідомити екстрену новину. Навіть можна сказати досить важливу. Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін збирається подарувати кошеня. Ось тільки якої породи поки невідомо. Може це буде британська кішка або російська блакитна кішка або абіссінська кішка. Не будемо гадати, а почекаємо.

Ви запитаєте, про що я все це розповів? Тоді дозвольте, я розповім більш докладно і з самого початку. Все думаю, ми знаємо, що у Володимира Володимировича Путіна є собака. І, отже, він воліє собак, ніж котів і кішок. Хоча дуже шкода. І ось під час прийому глави міністерства закордонних справ Японії Коїтіро Гэмбой, йому був вручений подарунок. Та ще який. Керівник префектури Акіта в Японії подарував маленького цуценя, знаючи уподобання російського президента, ніж злегка привів його в замішання.

Кому Путін подарує кошеня?

Як говориться в одній з російським прислів’ям борг платежем красен. Російський президент попросив передати величезне спасибі глава префектури Акіта за такий незвичайний і досить приємний подарунок. У свою чергу пообіцяв, що також не залишиться в боргу. Ось тільки подарує не щеня, кошеня і обов’язково досить великого. Тому, що глава префектури Акіта воліє кішок більше ніж собак.

Залишається трохи почекати, і ми дізнаємося, чи не забуде Володимир Володимирович подарувати кошеня чолі префектури Акіта. І якою буде породи, що вже став відомим кошеня.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Цікаві новини