Привіт друзі. Ця новина прийшла з англійського графства Кент, де у притулку «Щасливий випадок» живе один чудовий і милий вихованець. Знайомтеся кіт Юда. Просто великий і красивий чорно-білий кіт. Навіть дуже і дуже гарний кіт.

А почати б розповідь про цьому дивно великому кота з того, як він опинився в притулку для тварин. Треба сказати йому пощастило там опинитися. Справа в тому, що його у ветеринарну клініку принесли колишні господарі на приспання.

Однак лікар оглянув кота не знайшов протипоказань і вирішив відправити його в притулок. Можливо, там знайти нових господарів. І ось уже дев’ять місяців цей красивий кіт не може знайти собі господарів. Дивно, погодьтеся. Здоровий і красивий кіт не може собі знайти люблячих і дбайливих господарів.

Чому ні як не знайде господарів?

І так як я сказав раніше кіт Юда, дивне ім’я придумали попередні господарі, вже живе дев’ять місяців у притулку.

У чому ж запитаєте причина, що він не може знайти нових господарів? Так дуже банальна. Душевні англійці і англійки можливо, й узяли цього кота. Але ось побачивши його розміри не охоче готові прихистити його. Справа в тому, що кіт у розмірах становить 50 сантиметрів у зростанні і важить близько 9 кілограм.

Не знаю чим у них викликане таке небажання. Вони бояться його зростання? Ваги? Розмірів? Може вони бояться, що за ним потрібен додатковий догляд?

Що кажуть у притулку про кота на ім’я Юда?

Самі співробітники притулку також не особливо розуміють поведінку своїх співвітчизників. Вони кажуть, що Юда такий же, як будь-кіт або кішка в їх притулку.

Він також ніжно муркоче коли його гладять, любить потертися об ноги, пограти і солодко поспати. Він веде себе як справжній кіт або кішка. Єдине він тільки крупніше своїх родичів.

Однак, як заявила менеджер установи Хізер Джордан вони здаватися не збираються і постараються знайти коту гідний будинок і достойних господарів.

Я ж у свою чергу друзі буду тримати вас в курсі про подальші події з цим вихованцем, і як тільки будуть новини, наприклад, що кіт Юда знайшов собі господарів, то я вам повідомлю. Слідкуйте за публікаціями.

Популярність: 28%

  • Головна
  • Цікаві новини