Вітаю Вас шановні друзі. В наш світ комп’ютеризації поява роботів-іграшок стає вже буденною справою. І ось японські чудотворці придумали своє нове творіння. З’явився робот-кіт по імені NeCoRo.

Якщо перевести це ім’я з японської мови, то воно звучатиме просто як — кіт. Мабуть творці не сильно довго ламали голову, як назвати його.

Творці повідомили, що цей робот має масу переваг перед іншими подібними іграшками. Вони запевняють, що їх NeCoRo має емоції. А це набагато важливіше, ніж бігати або стрибати, як це вміють електронні собаки. От якщо його погладити то він через деякий час починає муркотіти, як справжній звичайний кіт. Так само ще кіт може навчатися емоціям. Навчання японські винахідники також ставлять собі в вагому заслугу. Якщо господар свого кота буде досить часто грати з ним, то іграшка почне розуміти, як реагувати на те чи інше дію господаря.

Вироблено таких роботів-котів буде п’ять тисяч. Вартість такого кота приблизно близько двох тисяч доларів. Дорого думаєте? Як би не так. Тут не все так просто. Цінителі домашніх тварин вже направили близько трьох тисяч листів з проханням збільшити виробництво пробної партії в два рази.

Тепер хотів би розповісти ближче про кота. Що у нього буде і як він буде сприймати. Сенсори, з допомогою яких NeCoRo буде реагувати на мова, дотику, руху будуть розташовані як у справжніх котів. Розробники намагалися максимально наблизити робота до живого кота. Тіло кота буде вкрите штучним хутром, який буде стискатися або розтягуватися від того, яке завдання йому дано.

Творці електронного кота поки чекають, як пройде реалізація пробної партії свого творіння, якщо все пройде вдало, то нам обіцяють наступне покоління нових котів, кішок, кошенят.

Популярність: 20%

  • Головна
  • Цікаві новини