Вітаю друзі. Сьогодні ми з вами знову перенесемося в Великобританію. Саме звідти прийшла досить цікава і незвичайна новина. Справа в тому, що всім не безызвестный англійський кіт Ларрі знову відзначився.

Я вже розповідав, що вихованець глави кабінету міністрів Великобританії Девіда Кемерона, який нещодавно був звільнений з посади головного мишолова за неякісне виконання своїх обов’язків.

І ось на це раз Ларрі знову опинився в центрі уваги. Поки новий головний мишолов на посаду не був призначений, ці функції почала виконувати кішка Фрейя, яка також проживає за цією адресою і власником якої є канцлер Казначейства країни Джордж Осборн.

Так ось. Мабуть позбавлений такої почесної і важливої посади Ларрі сильно переживав. І тут як то кажуть зло, з’явилася мабуть та, кого він вважав своєю конкуренткою — прогуливающаяся Фрейя. І мабуть, не в силах стримати свою образу або з-за надлишку емоцій Ларрі затіяв бійку.

Чим закінчилася бійка за участю кота Ларрі?

Так власне повної і кровопролитної бійки не вийшло. Почувши тільки початок сутички з гучних вигуків, поліцейські, що перебувають у будівлі, поспішили розборонити кота і кішку. Ларрі відправився назад в резиденцію поспати, і мабуть набратися сил для нової сутички, а Фрейя у властивій їй манері продовжила прогулянку, як ні в чому не бувало.

Через деякий час прес-служба прем’єр-міністра заявила, що Ларрі і Фрейя не ворогують і ведуть полювання разом. Однак спритні репортери встигли зафільмувати початок бійки і виклали фотографії в інтернет. На них відображено повне спростування слів прес-служби і досить чітко простежується злість Ларрі до своєї суперниці.

До слова також слід сказати, що це не перший скандал за участю колишнього головного англійської кота. Трохи раніше Ларрі скоїв напад на Люсі Мэнниг, яка робила репортаж в резиденції Девіда Кемерона. Можливо, кіт Ларрі в силу своєї знаменитості не дуже любить колег, створюють конкуренцію, і у властивій манері зірки не дуже жалує журналістів.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Цікаві новини