Вітаю друзі. Сьогодні я не знаю, чому, але задався ось яким питанням. А чи можна в одному будинку проживали разом, наприклад, кіт і кролик? Погодьтеся цікаве і незвичайне поєднання.

Я думаю, ви знаєте, що давно категорія домашніх вихованців значно розширилася. Тепер туди входить і кролик, який раніше був виключно досі тільки сільськогосподарським тваринам. З того моменту як кролик переселився в будинок, було помічено, що він невибагливий, забавний, не вимагає багато місця, не шумить, швидко звикає до господарів.

Як і всі домашні тварини, кролик став своєрідним домашнім улюбленцем, яким його господарі іноді прощали дрібні витівки, а він у відповідь просто дарував їм свою любов.

В даний час, виведено велику кількість видів кроликів, починаючи від короткошерстих і закінчуючи волохатими. Також вітає різна колірна гамма від однотонних до плямистих.

В останні роки кролик як домашня тварина завоював багато прихильників по всій Європі і Північній Америці. Тепер він почав з’являтися як домашній вихованець і в країнах колишнього Радянського Союзу.

Кіт і кролик у вашому будинку

Дуже важливою перевагою кролика є те, що він чудово вміє, ладить з котами і кішками. Незважаючи на незвичність якого поєднання як кіт і кролик швидко знайдуть спільну мову.

Чому запитаєте ви? Бо кіт не буде сприймати кролика як здобич, оскільки вони будуть знаходитися в практично однакових вагових категоріях. Також важливим моментом є те, що вони воліють різну їжу і боротьби за ласі шматочки їжі не буде. А якщо немає конкуренції щодо їжі, то й ворожнеча виключена.

Також ваш кіт або кішка будуть завжди азартно грати з кроликом. Але цей азарт ніколи не буде переростати в агресію і бійки. Кролик дуже швидкий і буде влаштовувати погоні за котом чи кішкою. Також проживши разом деякий час, ви помітите, як вони будуть вилизувати шерсть один у одного. Так що будь-який власник кота або кішки не пошкодує якщо в його будинку з’явиться ще й кролик.

Популярність: 18%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок