Вітаю вас друзі. У цій статті я хочу торкнутися таку тему як кішка і нове. А саме все нове. Переїзд на нове місце проживання, нова меблі в будинку, нові гості в будинку, відвідування з кішкою нового місця. Загалом, все нове, з чим їй доведеться зіткнутися.

А почнемо з переїзду на нове місце проживання. І тут для початку хотів би сказати, що будьте гранично уважні, випускаючи кішку на нову місцевість, бо вона може загубитися, навіть відійшовши від будинку на невелику відстань. Їй потрібні звичні запахи, для того, щоб знайти дорогу додому, а не відчутна панорама.

Деякі кішки дуже негативно реагують на появу в будинку нових домочадців, предметів інтер’єру. Якщо вихованець з дитинства не привчена до нововведень, йому буде складно відразу прийняти подібні впровадження в їх «власність».

Реакція кішки може бути різноманітною, від спроби сховатися до агресії на новий предмет. У більшості випадків, щоб адаптуватися до нового, вихованець мітить його сечею. Зовсім по-іншому поставиться до впровадження на її «територію» привчена з дитинства до новинок кішка.

Як правило, вона всього лише потреться про предмет мордочкою, лишаючи, таким чином, на ньому свої залози запаху, тим самим вызовя у вас тільки розчулення. Тепер, друзі, ви розумієте, чому важливо привчати вихованців з раннього періоду до нових предметів (запахів).

Правила для сприйняття кішкою всього нового

Отже, друзі, як же навчити улюбленця правильно, без агресії сприймати появу всього нового? Можу запропонувати наступне:

— якщо ви власник двох кішок і плануєте, візит одного з них до ветеринара, прихопіть «за компанію» і другу. Нехай вона просто посидить на прийомі. Так ви захистите своїх улюбленців від нерозуміння один одного. Адже по поверненню додому вони обидві придбають нові запахи, що не викликає агресії.

— якщо ви були в гостях, де живе кішка, постарайтеся по поверненню додому якомога швидше переодягнутися і сховати одяг, щоб ваш вихованець її не знайшов. Або, якщо ви купуєте нову меблі, перед тим як внести до хати, потріть її речами з вашим запахом, а ще краще з запахами вашого вихованця.

— переїжджаючи в новий будинок, постарайтеся хоча б перший час обставити одну кімнату старими речами. Так ви допоможете своєму вихованцеві швидше адаптуватися до змін. А коли вона повністю освоїться, можете сміливо позбуватися старих непотрібних речей. Так кішка і нове навколо можна сказати зіллються воєдино.

— якщо ви частий відвідувач виставок котів, рекомендую, як слід обладнати виставкову клітку вихованця необхідними аксесуарами. Так кішка буде відчувати себе спокійніше, впевненіше.

— при покупці собі парфумерії зверніть увагу, на які кошти ваш вихованець менш дратівливий. Сучасний світ парфумерії різноманітний, ви зможете без праці підібрати собі потрібні кошти.

— гуляючи з кішкою в незнайомій місцевості, не залишайте її без нагляду, навіть якщо відстань від будинку незначно. Вулиця переповнена різними запахами, в силу чого вихованець може легко загубитися.

— переїжджаючи в нову оселю, в якій до вас жила сім’я з кішкою, як можна ефективніше позбавтеся від старих речей господарів, які несуть «чужий» запах.

Моя кішка і нове навколо

Список таких правил дуже великий. Але його можна значно скоротити, якщо зайнятися вихованням вихованця з раннього віку. Чим різноманітніше він буде ознайомлений з світом запахів в дитинстві, тим спокійніше буде реагувати на нововведення в зрілому віці.

Якщо ви любите подорожувати, іноді беріть кошеня з собою. Так він швидше адаптується до розмаїттям. А адже в світі повно сюрпризів (чужі будинки, машини, люди), невідомо, що піднесе життя.

Різні події, зміна обстановки також сприятливо позначаться на розумових здібностях вашого вихованця, розширять його кругозір, будуть сприяти загартуванню організму і протистояння негативним життєвим факторам. Так що, друзі, не бійтеся перед труднощами, повірте, завжди важко тільки початок. Позитивний результат не змусить себе довго чекати, успіхів вам у ваших починаннях.

Сподіваюся, моя стаття на тему кішка і нове вдалася і вам сподобалася, і буду намагатися ще розкрити деякі аспекти життя кішок.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів