Вітаю друзі. Сьогодні я хотів би вам розповісти одну історію, яка сталася з моїми знайомими. А назвати цю історію я вирішив кішка і м’ясо. І я думаю, назву дав я не даремно. Скоро ви зрозумієте чому.

А я почну ось з чого. Безсумнівно, ви всі знаєте, скільки сюрпризів можуть піднести наші домашні улюбленці. Буває, що сам не очікуєш, який фінта вони можуть викинути. І ось про таке одному випадку я вам зараз розповім.

Одного разу мої знайомі зібралися і поїхали на пікнік, що б відпочити на природі і провести час на чистому повітрі далеко від міської суєти. Місце було вибране дуже вдало лісовій смузі. Ну не сказати що там прямо один ліс. Немає просто галявини, кущі, дерева. Також, наприклад, недалеко від них розташувалася і інша група відпочиваючих. Так що ні хто, ні кому не заважав і всі насолоджувалися природою.

Також безпосередньо на природу виїхали і брали найактивнішу участь у пікніку 3 домашні собаки і кішки по імені Мася, яка до речі і буде головним героєм цієї статті.

Початок історії про кішку і м’ясо

Ну, перед початком історії кішка і м’ясо я думаю, варто хоч трохи розповісти про саму героїню. І так кішка Мася це домашня, красива, безпородний кішка. Дуже добре і миле створіння.

Проте володіє одним невеликим недоліком. А якщо бути точніше любить красти м’ясо зі столу, причому робить це так швидко і непомітно, що жодного разу не було спіймано на місці злочину. Можна сказати, працює настільки ювелірно і віртуозно, що господарі вже ніколи не залишали м’ясо на столі ні на хвилину.

І ось пікнік йшов своєю чергою. Всі були веселі й задоволені, що з’явилася можливість відпочити на природі. І тут тобі — Мася пропала. Повторно перерахувавши вихованців, компанія відразу ж кинулася на пошуки кішки.

Однак оглянувши всі довколишні і не тільки довколишні кущі, пошуки не увінчалися успіхом. Кішки ніде не було і все дещо засмучені повернулися до місця відпочинку.

Продовження історії кішка і м’ясо

Через деякий час з хащів почувся шум. Потім з’явилася та сама кішка. Було видно, що вона йшла з великим трудом. З-за високої трави було складно зрозуміти, що з нею і чому вона йде їли-їли. Всі відразу кинулися до неї і тут же попадали зі сміху біля неї.

Виявилася вона тягла величезний шматок копченого м’яса, який практично за розмірами був трохи більше самої кішки. Відразу стало зрозуміло, що крадіжка сталася у компанії, яка відпочивала неподалік.

Звичайно, саму злодюжку карати і видавати не стали, оскільки всі довго приходили від сміху в себе. Оскільки потім все представили здивовані обличчя тієї компанії, коли вони побачать порожній стіл і почнуть з’ясовувати, хто з’їв всі копчене м’ясо.

Ну, а у самої Маси було справжнє свято. Здобуте кримінальним способом м’ясо було поглинуто їй і собаками протягом всього пікніка. Ось яка історія з назвою кішка і м’ясо. Сподіваюся, вона вам сподобалася.

Популярність: 100%

  • Головна
  • Цікаві історії