Доброго дня дорогі друзі. І сьогоднішня стаття блогу буде на тему — блохи у кішки. Та сьогодні мова піде про цих паразитів, які примудряються псувати кішці життя і не тільки їй. І вам теж.

З настанням літа практично всі домашні кішки схильні, підчепити бліх. Це загрожує їм не тільки в появі свербіння і роздратування після укусів, але і можливістю заразиться різними хворобами. Тут список досить великий. Починаючи від алергії, і закінчуючи випадінням шерсті.

І перше, що варто зробити при випускання кішки на вулицю забезпечити її протиблошині нашийником. Також при найменшому виявленні цих паразитів відразу використовувати необхідні спреї, краплі, шампуні, заздалегідь перевіривши, чи не буде у кішки алергії від них.

Адже блохи це можна сказати довгоживучі представники комах. Тривалість життя більше трьох років. Також якщо ви не знали, блохи можуть тривалий час обходитися без їжі і при цьому спокійно чекати свою жертву.

Що за блохи у кішок можуть з’явитися?

Котяча блоха це комаха позбавлене крил. Її рот створений тільки для одного, що б прокусити шкіру і почати висмоктувати кров у ссавців представників. Тіло блохи ідеально створено для швидкого переміщення між волосся жертви. Воно сплюснуте з двох сторін. Голова закруглена попереду і невелика. Це дає їй проникати в шерсть швидко і переміщатися по ній. Відмінною рисою бліх є шість ніг. Причому дві останні розвинені досить сильно, що дає здійснювати довгі і високі стрибки.

На відміну від інших кровосисних представників у бліх кров смокчуть самці і самки. І як я раніше говорив, вони можуть прожити без їжі більше року, при цьому зберігаючи повністю життєздатний організм.

Розмножуються ці паразити шляхом відкладання яєць самками. В одному відкладення буває від 5-10 яєць. І тут є дивовижний факт. Яйця блохи у кішки не приєднуються ні до чого. І коли кішка рухається, вони запросто можуть впасти з її вовни на підлогу.

Переживши дванадцять днів з моменту відкладення, з яєць починають з’являтися блохи. От тільки зі свого кокона вона не поспішає вибиратися, а терпляче чекає поява тварини. І як тільки з’являється кішка або собака вона покидає своє перше житло, і перебирається на нове.

На цьому дозвольте закінчити цю статтю і повідомити, що в наступній публікації я розповім як вивести бліх. Тому підписуйтесь на мою розсилку, і ви будете першими отримувати свіжі та цікаві новини про котів і кішок.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок