Вітаю всіх. Сьогодні тему даної статті я вирішив присвятити однієї цікавої іграшки для наших котів і кішок. Називається вона — танцюючий кіт. І дозвольте, я розповім про це дивовижному предметі, який на довгий час може зайняти вашого вихованця.

І так. Творцем цієї іграшки є Moderncat Studio, яка спеціалізується на виробництві різних товарів для котів і кішок. Сама з себе це виріб є не надто складний механізм. До речі якщо трохи подумати, то можна виготовити самому таку іграшку для свого вихованця. Трохи відволікся від нашої теми.

Іграшка складається з дроту і невеликих дерев’яних кілочків, які прикріплені на кінці дроту. Ось, мабуть, вся сама іграшка. Погодьтеся не чого складного. Думаю під силу зробити кожному.

Принцип дії іграшки танцюючий кіт

Тепер дозвольте, розповім принцип дії іграшки. Тут кілька варіацій використання. Якщо, наприклад, вертіти їй в повітрі, то закріплені кілочки на кінці будуть рухатися по траєкторії польоту комах і це, безсумнівно, приверне увагу вашого кота або кішки.

Якщо ж взяти і протягнути по підлозі іграшку, з боку це може здатися що по підлозі біжить миша. І це будьте впевнені, приверне на сто відсотків увагу вашого вихованця.

Також є і третій варіант використання цього виробу. Вам достатньо на невеликій відстані від підлоги закріпити іграшку. Так що б кілочки висіли в повітрі. Найменший рух дроту, а особливо кілочків приверне увагу вашого вихованця. І він довгий час буде приділяти їй увагу, поки ви зайняті якоюсь справою.

Так що друзі у вас є прекрасний шанс порадувати вашого вихованця цієї складної іграшкою і зайняти його увагу на довгий час. Іграшка танцюючий кіт сама по собі проста й маленька. Але не дарма кажуть маленька, та справненька.

Популярність: 22%

  • Головна
  • Цікаві новини