Доброго дня. Всі ми в дитинстві мріяли, що б у нас був кошеня чи цуценя. Але ця мрія здійснилася не у всіх. У когось бажання мати домашню тварину пройшло, а хтось знайшов інші захоплення.

Час йде, і тепер ми, ставши дорослими, чуємо вже від своїх дітей подібні прохання. Зрозуміло, якщо подарувати своєму чаду кішку або собаку, то більша частина турботи про неї ляже на наші плечі. І як же бути? Є чудова порада, якщо Ви поки не готові, не можете або не хочете обзаводитися домашнім вихованцем.

По астрології кішкою управляє нічне світило — Місяць. Вона пробуджує в людях прагнення до створення сприятливої атмосфери в домі, спокійного сімейного життя, затишку. Людина мріє про кішку, коли у нього в житті не все гладко з темами Місяця. Наприклад, у сімейних стосунках, або коли не вистачає турботи, любові, розуміння.

Ми часто хочемо завести саме кішку, коли відчуваємо себе самотніми, загубленими, спустошеними. Цей звір як би щось доповнює в людину, налаштовує його на позитив, заспокоює, надихає до світу. Кішка — свого роду символ будинку. Вона відображає характер господаря, як Місяць відбиває сонячне світло.

З собакою все інакше. Нею керує інше світило — Сонце. Сонце уособлює творчу сторону людини, його потенціал, його здібності, можливості. Ті, хто мріє про собаку — особистості, творці, прагнуть до незалежності і влади. Якщо ваша дитина хоче завести собаку, задумайтеся над тим, щоб створити дитині атмосферу для розкриття його особистості, розвитку його таланту.

Це можуть бути різноманітні творчі гуртки чи спортивні секції, де він міг би максимально розкрити свої здібності. Дитині хочеться бути яскравим, дивувати і радувати Вас. Бажання завести собаку виникає у дорослих, коли їх життя примітивна, налагоджена, проходить як по написаному сценарію, де для творчості не вистачає місця, сил і часу, від того десь нуднувата…

Чому ми хочемо завести кошеня чи цуценя?

Бажання мати кошеня чи цуценя йде з-під свідомості. Як говориться, що комусь не вистачає, той про те й мріє. Будь то налагодження сімейного життя або розкриття здібностей в якому-небудь напрямку, творчості чи спорті. Тварини нам у цьому допомагають, навіть одним тільки своєю присутністю, чесністю, відданістю, безвозмездностью. Якщо поряд буде знаходитися домашній вихованець, це допоможе розвитку нашого потенціалу.

Друзі! Частіше прислухайтеся до себе! Якщо у вас промайнула думка нехай навіть і скороминуща про домашнього вихованця може це знак? Знак того, що пора міняти у вашому житті, чогось навчатися, самореалізовуватися, творити, ставати добрішими, мудрішими, жити, дихати на повні груди і радіти кожному прожитому дню.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок