Вітаю дорогі друзі. Ось вже другий місяць зими. А ви знаєте, яке харчування взимку повинно бути у вашої кішки? Не знаєте? Думаєте, що особливих відмінностей немає? А ось є друзі. І я в цій статті спробую звернути на ці важливі моменти вашу увагу.

А почнемо ви з вами ось з чого. Рано чи пізно, але ваша кішка попроситься, що б ви випустили її на вулицю. Може по своїх справах, а може просто подихати свіжим морозним повітрям. Але не в цьому головна суть питання.

Перебуваючи поза домом вона, звичайно, дещо буде захищена від холоду своєї шубкою. Але все ж таки. Гуляючи по морозу кішка витрачає додаткову енергію, що температура її тіла залишалася в межах норми. Якщо вона не буде цього робити, вона даремно замерзне.

І в підсумку? Йдуть витрати додаткової енергії. Що треба робити? Звичайно, їх заповнювати. І тому її зимовий раціон обов’язково повинен включати більше жирів і білків, ніж в інші пори року.

Що повинно бути в зимовому харчуванні?

Стоп, стоп, стоп друзі. Якщо я сказав, що необхідно терміново збільшувати в раціоні кішці кількість білка і жирів, то не значить що треба все кинути і почати годувати кішку сметаною з високим відсотком жирності.

Тут достатньо при живленні взимку просто трохи збільшити кількість сирого м’яса, і трохи зменшивши в раціоні інших продуктів. Оптимальним варіантом на зимовий період годування вашої кішки буде яловичина, оскільки в ній міститься досить багато амінокислоти таурин для нормального функціонування організму кішки.

Також слід у цей період холодів додавати в харчування кішки пророщені зерна пшениці і вівса. Навіщо запитаєте ви? Та дуже просто. По-перше, вони містять достатню кількість вітамінів і мінеральних компонентів, по-друге, вони поліпшують травлення вашого вихованця.

Також хотів би нагадати, що не слід забувати про годування кішки натуральною їжею з обов’язковим додаванням вітамінів. Ну, куди вашому вихованцеві без вітамінів, тим більше, взимку. Вітаміни взимку в першу чергу!

Ще трохи про харчування взимку кішки

Ось і дійшли ми до субпродуктів. Це також важливий момент у харчуванні. Взимку в раціон кішки зазвичай слід додавати з субпродуктів це нирки і шлунки. А ось печінка слід на час виключити.

Також не слід забувати і про молочні продукти. Особливо підійде при холодах кефір і сир. Це швидке поповнення в організмі кішки білка.

Ну і наостанок невеликий рада. У цей період часу кішки зазвичай намагаються рухатися менше ніж зазвичай і більше приділяти уваги сну. А це в сою чергу позначається на обміні речовин.

Що ж робити в цьому випадку? Постарайтеся розворушити свою кішку. Намагайтеся побільше грати з нею. Провокуйте її більшу кількість рухів. Намагайтеся, що б вона була більш активною.

На цьому я дозволю закінчити мою статтю. Сподіваюся, вона вам сподобалася, і ви більше дізналися про харчування взимку кішки. Тим більше, ні якихось хитрощів і складнощів в цьому немає.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів