Вітаю вас друзі. Дозвольте продовжити серію публікацій про вашому домашньому коте, і під яким знаком зодіаку він народився. Я вже вам розповів про чотирьох знаках гороскопу і сьогодні на черзі ще два нових. Це кіт-лев і кот-діва. Погодьтеся досить незвичайні поєднання. І так почнемо.

Народжений під знаком Лева ваш домашній кіт буде обожнювати то захоплення ним і ту увагу, яку ви будете приділяти йому. Народжений під цим знаком кіт буде повноправним господарем дому і не потерпить претендентів на його положення. Кішка, народжена під цим знаком, буде завжди утонченна, благородна і елегантна. Однак слід сказати ось що. Незважаючи на свою горду і аристократичну натуру ці прекрасні істоти дуже прив’язані до своїх господарів і обожнюють знаходитися в центрі уваги.

Господарі, які б гармонійно підійшли б до вихованців, народженим під знаком лева, це Ваги або Раки. А ось небажано що б господар був сам зі знаком Лева. Оскільки це виллється в часті сутички у боротьбі за владу.

Наступний знак це Діва. Навіть не знаю, як сказати. Дивно і досить незвично звучить домашній кіт — Діва. Але все ж таки. Народжені під цим знаком ваші домашні вихованці завжди будуть дуже і дуже охайні. Вони будуть приводити свою вовну та свій зовнішній вигляд буквально цілий день. Їм дуже і дуже подобається виглядати красиво і привабливо.

Також хотів би сказати дуже важливий момент про кішок, народжених під цим знаком. Ці милі створіння властиво свого знаку не люблять відразу показувати свою прихильність. Вони намагаються показувати свою незалежність і примхливість. І що б стати її другом вам доведеться дуже і дуже постаратися. А ось ставши її справжнім другом, можу сказати, що 100% ви ні коли не пошкодуєте.

Тепер про господарів. Кращим поєднанням для домашнього кота або кішки народженого під знаком Діви буде господар, народжений під знаком Близнюків. Оскільки цей знак може повною мірою оцінити таку примхливість і незалежність.

Ось, мабуть, і всі друзі. Я вам розповів сьогодні про знаках гороскопу Лев і Діва. У наступних статтях я обов’язково розповім і інших знаках гороскопу, які, безсумнівно, будуть вам цікаві.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів