Привіт друзі. Продовжуємо розмову про те, як домашній кіт, народжений під певним знаком зодіаку, буде себе вести себе зі своїм господарем. У минулій статті ми розглянули два досить цікавих знака Овен і Телець, і щоб не втрачати часу продовжуємо розглядати наступні знаки.

І так коти і кішки — близнюки. Народжений під цим знаком домашні вихованці дуже хитрі і дуже зарозумілі. Однак є невелика, але кішки-близнюки цікаві, чарівні, доброзичливі. Але не слід думати, що все так чудово. Така поведінка не надовго, оскільки це їм не особливо симпатизує.

Тепер торкнемося господарів, які підійшли цим близнюкам. Бажано щоб господар любив багато рухатися, завжди був оптиміст, любив спілкуватися, але при цьому розумів, що його домашній кіт або ж кішка іноді хочуть побути наодинці з собою. Прекрасним варіантом буде господар Стрілець.

Наступний знак Рак. Що сказати про це знаку ваших вихованців. Тут можна сказати, що кішка і кіт будуть дуже і дуже прив’язані до свого господаря. От уявіть, що ви розташувалися в затишному кріслі. Вам добре і тепло. Пройде зовсім небагато часу і кішка або ваш домашній кіт відразу опиняться поруч з вами.

Також хотілося б відзначити материнські інстинкти кішки народженої під цим знаком. Вона чудова мати, яку навряд чи краще знайти. Турбота про кошенятах позамежна. Малюки завжди нагодовані, облизані і завжди відчувають захист і турботу.

Тепер скажу про господаря, який підійде котам і кішкам ракам. Найкращий варіант це господар Рак, Телець, Козеріг. А ось домашній кіт або кішка не зможуть знайти розуміння з господарем Овном, Близнюками, Водолієм.

Ось друзі ми розглянули ще два знака гороскопа. У наступних статтях я розповім про інших цікавих знаках гороскопу, які, безперечно, заслуговують вашої уваги.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів