І так друзі знову здрастуйте. Буквально недавно я розповідав про мультфільм «Том і Джеррі». Сьогодні я хотів би представити Вашій увазі одного з головних героїв цього унікального і цікавого мультфільму — Джері.

Наш маленький герой невеликого, а можна сказати середнього зросту і досить сильний для своїх розмірів миші. Варто згадати, що він може запустити в Тому тарілку з пирогом, зрушити праска який впаде на хвіст Тома, або ж підняти бейсбольну биту і нанести нею удар по бідному коту.

Звичайно, він не такий сильний як його двоюрідний брат — Мускул. Він з’являється в одній із серій мультфільму «Том і Джері» і швидко наводить порядок завдяки своїй феноменальній силі.

Тепер хотів би розповісти про характер Джері. Цей мишеня добрий, чесний, завжди готовий допомогти всім, починаючи від маленького каченяти і закінчуючи слоном. Звичайно, спочатку він може відмовити і продовжити, наприклад, спати або є, але через деякий час починає мучити совість його і він не чого з собою нічого вдіяти.

Майже безупинна боротьба з Томом навчила його практично завжди бути зібраним, захищати слабких і допомагати нужденним. При цьому в цій війні він так добре навчився досконало використовувати підручні засоби, починаючи від кнопки, чорнила, цвяхів і закінчуючи найпотужнішої вибухівкою.

Так само в мультфільмі «Том і Джеррі» наш мишеня має слабкості. Вгадайте які. Ну звичайно це сир. Яка миша не любить сир. А ось друга слабкість Джеррі це милі та чарівні красуні, перед якими він не може встояти.

Також у своїй нелегкій боротьбі Джеррі вдається знаходити собі захисників. Наприклад, у вигляді бульдога Спайка. Тоді вже на своїй шкурі відчуває всі гоніння цього світу.

Але не завжди в Том і Джеррі воюють. В деяких серіях, відкинувши всі претензії, Джеррі може об’єднатися з Томом перед лицем загальної загрози. Це можна спостерігати в серії про трьох шкідливих кошенят, які мають план захопити будинок і викинути наших героїв на вулицю.

Ось такий один з головних героїв улюбленого і захоплюючого, цікавого, захоплюючого мультфільму «Том і Джеррі».

Популярність: 14%

  • Головна
  • Новини