Вітаю вас друзі. Сьогодні стаття буде присвячена двом героям. Зустрічайте голодна кішка і хом’як Роло. Я не даремно сказав, що саме голодна кішка, оскільки в цій історії, яка також прийшла з Британії, хом’як Роло просто міг стати сніданком для кішки.

А тепер трохи по порядку. Ранок для цього дрібного гризуна по імені Роло починалося як завжди. Він мирно прогулювався по квартирі своїх господарів, подорожуючи з однієї кімнати в іншу. Загалом, ні яким чином не обтяжував себе турботами. І незрозуміло з чого йому раптом захотілося залізти на підвіконня в кімнаті. Опинившись там, він не надто затримався, а просто вивалився з вікна. І тут на його щастя, він не влучив прямо на землю, що могло бути смертельно для нього, а на капот припаркованої машини.

Погулявши по капоту машини десь менше хвилини, Роло все-таки вирішив залишити її і опинитися на землі. І тут він вже за день зробив другу помилку, яка могла коштувати йому життя…

Зустріч голодної кішки і хом’яка Роло

Опинившись на землі, хом’як Роло накликав на себе іншу небезпеку. Буквально в лічені частки секунди біля нього виявилася голодна і безпритульна кішка, яка мабуть досить довго спостерігала за переміщенням невдалого хом’яка.

І ось момент істини, коли кішка і хом’як зустрілися поглядами. Голодна кішка подумки насолоджувалася майбутньої здобиччю, а хом’як Роло, мабуть, почав розуміти, скільки серйозних помилок він здійснив за ранок і мабуть вже прощався з життям.

Але сьогодні фортуна була прихильна до нього. Проходять повз поліцейські Дейв Кадвел і Хелен Хансен помітили досить дивну картину, і той час поспішили відігнати кішку від безпорадного гризуна. Роло був врятований і знаходився поза небезпекою. Далі правоохоронці встановили вікно, та будинок, звідки вийшов прогулятися хом’як Роло, і поспішили повернути його власникам.

Але на цьому історія з поліцейськими не закінчилася. Начальник відділу, де працювали дані поліцейські, наказав негайно заохотити даних вартових правопорядку. У наказі на заохочення звучала таке формулювання: «За зразкове здивування і несення позитивних емоцій громадянам».

Популярність: 12%

  • Головна
  • Цікаві новини