Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні у мене для вас досить цікава новина. Скажіть, як можуть бути пов’язані між собою маленьке кошеня і Гітлер? Здивовані? Тоді щоб розохотити вашу цікавість почну з далека.

У Великобританії, а якщо точніше в Кембриджширі є один чудовий притулок для бездомних тварин. Завдяки нього приблизно близько п’яти тисяч котів і кішок залишають його стіни і знаходять люблячих господарів. Погодьтеся, що добру справу роблять люди.

І ось в один з днів у ньому виявився один маленький кошеня. Його сюди принесли знайденого біля узбіччя дороги. Стан його було погано, і кошеня не міг вижити. Але завдяки допомозі працівників притулку і своїй силі волі він вижив і почав одужувати.

З часом свого дорослішання співробітники притулку почали звертати увагу, що маленький кошеня володіє незвичайною зовнішністю. Завдяки своєму забарвленню він дуже і дуже схожий на диктатора фашистської Німеччини Адольфа Гітлера. Як такий поворот подій?

А знаєте, як його назвали? Китлер. Видно фантазія у працівників притулку не надто велика. Але тим не менш. Ім’я Китлер складається з двох слів. Перше це киттен, що перекладається як кошеня. Друга частина це Гітлер. Так і вийшло ім’я Китлер.

Все б добре. Але ось така зовнішність поки не дає знайти люблячого господаря, і маленький кошеня живе в притулку. Не може бути, що б він не знайшов господаря. І як тільки буде відомо про зміни в житті цього вихованця, я дорогі читачі відразу вам повідомлю.

Погодьтеся, досить цікава новина. Мимоволі задумаєшся над тим, які ще викрутаси може показати природа, і який сюрприз вона може підкинути в наступний раз.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Цікаві новини