Вітаю друзі. Сьогодні у нас на розгляді унікальна порода — донський сфінкс. Що насамперед варто сказати про цьому виді кішок? Найголовніше, що це порода безшерстих російських кішок.

Якщо розглядати більш пильно донського сфінкса то можна сказати, що у нього мускулисте тіло, шовковиста і гаряча шкіра на дотик, довгий хвіст, граціозно стрункі лапи з тонкими і довгими пальцями, чітка і виразна мордочка, досить великі очі мигдалеподібної форми, великі вуха. За своєю природою не дивлячись на їх незвичайний вигляд, який може нагадувати інопланетне істота, ці коти і кішки відрізняються величезною прихильністю до людини. Агресія у цих вихованців повністю відсутня.

Ці створення обожнюють грати зі своїми господарями, але при цьому не нав’язливі. Бачачи, що ви чимось зайняті вони не будуть докучати вам проханнями пограти з ними. Або приділити їм увагу. Оскільки за своєю природою вони дуже виховані і тактовні. Вони почекають деякий час і виберуть підходящий момент, коли ви їм не відмовте. Також коти і кішки цієї породи досить ласкаві, милі і не злопам’ятні.

Історія донського сфінкса

Донський сфінкс — це одна з небагатьох вітчизняних порід кішок. Зародженням цього виду прийнято вважати 1986 рік, коли в Ростові-на-Дону Олена Ковальова відібрала у хлопчаків маленького кошеняти, якого вони мучили. Цього малюка назвали Варварою. Через деякий час на спині у кішки стала вилазити шерсть. Лікування цієї проблеми ні до чого не призвело, і спина кішки була без шерсті. Через чотири роки Варвара принесла послід з трьох кошенят. І ось один кошеня по імені Чита стала основоположником цього виду. Виведенням нового виду зайнялася фелинолог Немикіна Ірина і в 1996 році зареєструвала породу як донський сфінкс. Так з’явилася ця незвичайна і дивовижна порода кішок.

Ось, мабуть, і все на цьому. У наступних публікаціях я збираюся вам розповісти про варіанти стандартів донського сфінкса. Чим вони відрізняються один від одного, які особливості. Також приділю увагу догляду за цією незвичайною породою кішок. Слідкуйте за новинами та будьте в курсі всіх подій.

Що б не пропустити свіжу статтю, раджу підписатися на мою розсилку, і ви першими будете отримувати сповіщення про вихід нових цікавих статей. Удачі всім.

Популярність: 20%

  • Головна
  • Види кішок