Вітаю друзі. Сьогодні я з вами хотів би поговорити ось про що. Що робити якщо ваша домашня кішка застрягла на дереві? Думаю неоднозначна ситуація і відразу можна відповісти або знімати її з дерева або ж не заважати, нехай вона сама злізе. Давайте розглянемо всі варіанти, що ж робити і саме головне як правильно все робити.

Думаю, що ми всі з вами знаємо що дерева, а точніше їх крони, це природне середовище в якій живуть кішки. Вони там знаходять спокій від суєти на землі, люблять солодко поспати, пополювати на птахів або ж просто ховаються від турбують їх собак.

Проте не кожна домашня кішка, будучи від природи природженим верхолазом зможе спуститися з підкорених нею вершин. Можна сказати, що наш «скелелаз-висотник» просто застряг. Кішка дуже боїться спускатися вниз, оскільки може зірватися, а довго перебуваючи на дереві, їй загрожує зневоднення.

Так що ж робити, що б зняти цього «шукача пригод» і на майбутнє відучити її так високо забиратися? Перш за все, на цей випадок є корисні рекомендації, які думаю, вам допоможуть.

Перше. Спочатку треба зрозуміти, а чи потрібна вашій домашній кішці ваша допомога. Якщо вона сидить на гілці дерева це ще не означає, що вона хоче, що б їй допомогли спуститися. Тут може бути, що перебуваючи внизу і закликаючи її спуститися, ви будете тільки заважати. Тому відійдіть від дерева і почекайте. Можливо вона, побачивши, що ні хто їй не заважає почати шлях вниз, спокійно надітий дорогу і спуститься.

Друга. Не треба квапити її. Можливо, вона відчуває деякі труднощі зі спуском, але при цьому може бути, що вона ще хоче побути на верху дерева. А ми проти її бажання хочемо, що б вона спустилася. За статистикою дев’ять з десяти випадків домашню кішку знімати з дерева не доводиться. Вона сама без чиєї-небудь допомоги може злізти з забрався дерева. Власникові просто треба дати їй час на обдумування. Граничний термін це одні добу. Також не бажано залишати кішку ночувати на дереві.

На цьому друзі дозвольте закінчити першу частину статті. У другій частині ми з вами розглянемо рекомендації, що ж робити в ситуації, якщо кішка дійсно застряг на дереві.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів