Вітаю Вас шановні друзі на сторінках мого блогу. Сьогодні я думав, який сьогодні статтею Вас порадувати? Чим здивувати? Що вам цікаве розповісти? Що таке невідоме може дати нам домашня кішка? І ось випадково звернув увагу на таку назву в медицині як фелинотерапия. Ви не знаєте що таке? Що є спільне з котами і кішками? Зараз спробую розповісти.

Почну з того, що це новий напрямок у медицині дуже має величезне ставлення до котам і кішкам. Адже фелинотерапия це лікування людини за допомогою кішок. Здивовані?

Не тільки може ловити мишей наша домашня кішка, але і лікувати. Адже не дарма багато-багато років тому людина приручила її. Багато хто з нас помічали, як веде наша кішка, якщо у нас відчувається нездужання. Наш вихованець незрозуміло як, але відчуває нашу біль, і приходить і лягає на те місце де джерело болю. Через деякий час ми відчуваємо поліпшення і нам набагато легше. Допомагає ж.

Також домашня кішка може зняти нам стрес і нормалізувати кров’яний тиск. Кожен з нас прийшовши ввечері додому після робочого дня, відчуває себе виснаженим і втомленим. Але варто погладити кішку, почухати черевце деякий час і нашу втому як рукою знімає, як ніби її і не було.

Вчені зацікавилися цим фактом і почали проводити дослідження цього незрозумілого феномену. Поки висунуто припущення, що кішка здатна бачити ауру людини і, якщо вимагає необхідність підліковувати її.

Але поки про це говорити рано. Вчені планують продовжити свої глибокі дослідження в цьому напрямку і відповісти на це питання, відповідь на який поки ще не знайдено. У майбутньому не виключено проведення таких лікувань, де нашим лікарем буде виступати домашня кішка.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Цікаві новини