І знову здрастуйте. Дозвольте продовжити розмову про куріння. В попередній статті я трохи розповів про те, як домашня кішка страждає від тютюнового диму і як у світі відбувається боротьба за захист кішок і котів від впливу цієї шкідливої звички людей.

Ось сьогодні я розповім про самих наслідки впливу тютюнового диму. Думаю, не варто говорити про те, що як і людина людині й домашньому вихованцеві бути пасивним курцем дуже і дуже важко. Тільки ось у чому біда. Доросла людина може постояти за себе і відмовитися вдихати цей отруйний дим. А ось що робити домашній кішці? Вона як маленька дитина не може за себе постояти і максимум що може зробити, це залишити те місце, де накурено.

До речі ось друзі, що хотів сказати. Ви як думаєте, будь яка порода домашньої кішки найбільше страждає від куріння? Можливо, ви думаєте, що немає якоїсь породи, і всі кішки в рівній мірі страждають від цього. А ось і ні.

Проведені дослідження в Тафтском університеті встановили, що найбільше куріння шкодить перських кішок. Ось таке незвично було ув’язнення. Тому якщо у вас є персидська кішка або персидський кіт, то постарайтеся не палити в його присутності.

Тепер перейдемо до такого розділу нашої з вами бесіди про наслідки впливу тютюнового диму на домашню кішку. Вчені все того ж Тафтского університету в рамках проведених досліджень про шкоду тютюнового диму на кішок прийшли до невтішних висновків. Було доведено, що тварини, що живуть в будинку, де курять, страждають від пухлини ротової порожнини, утруднюється дихання, з’являється бронхіт, з’являється астма, сльозяться очі, відбуваються постійні носові виділення, з’являються передумови пухлин лімфатичних вузлів.

Також слід зазначити з висновку вчених, що вплив тютюнового диму на домашню кішку кожен день призводить до порушення функціонування респіраторної системи, що в свою чергу призводить до важких хвороб. І ось тоді звернення до лікарів може бути проблемою, оскільки вони намагаються лікувати тварину від грибка або алергії при цьому, не підозрюючи, що справжня причина хвороби.

На сьогодні дозвольте закінчити другу частину нашої бесіди про шкоду куріння на улюблених нявкаючих вихованців і попросити вас, якщо ви курите, починайте позбавлятися від цієї шкідливої звички. Всього вам доброго.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок