Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю вас друзі. Дозвольте мені поставити вам одне питання. Скажіть, ваша домашня кішка палить? Ні, не подумайте, що я задаю дурні питання. Просто цим питанням я хотів запитати, а чи курите ви. Адже якщо палите ви або ваші близькі, то і ваш вихованець також вдихає тютюновий дим. Ось з цього приводу і наступна стаття, а точніше статті. Оскільки обсяг матеріалу досить великий і мені не хотілося б вас обтяжувати довгим читанням.

І так почнемо. Перш з самого початку хотів сказати ось що. Коли людина курить то, безсумнівно, він від цього отримує задоволення, але ось хто поруч з курцем, безсумнівно, від отримання цього задоволення нуль. І неважливо хто поруч з курцем або інша людина або ж домашня кішка.

Якщо поруч знаходиться домашній вихованець, то зі стовідсотковою упевненістю можу сказати, що він сильно страждає. Також при тривалому впливі тютюнового диму на тварину можливий летальний результат.

Така дія тютюну не могло пройти повз правозахисних організацій Сполучених Штатів Америки і ряду країн Західної Європи, які з великим фанатизмом борються за права тварин. Цими організаціями розгорнута велика пропаганда турботі про здоров’я домашніх тварин по всьому світу.

Але ось в Росії чи країнах Співдружності Незалежних Держав домашня кішка більше вразлива, оскільки такі організації створені зовсім недавно і рівень їх роботи ще поки малоактивний. Тому друзі пора нам з вами задуматися, зрозуміти і знати, що тютюновий дим і кішки це дві речі, які категорично не сумісні.

На цьому друзі дозвольте закінчити першу частину нашої бесіди про шкоду тютюнового диму для наших улюблених вихованців і сказати, що розмову на цю тему ми з вами продовжимо в наступних статтях. Всього вам доброго.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок