Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні я хотів би підняти дуже і дуже проблематичную тему, така як домашня кішка і її купання. Як вам? Незвично? Начебто, навіщо обтяжувати себе таким важким і трудомісткою справою.

Багато з нас думають, що купати кішок зовсім не обов’язково. Адже вони самі себе миють, причому кілька разів в день. А знаючі люди ще говорять, що в слині кішок містяться спеціальні речовини, що знищують бактерії. Чесно зізнатися, я й сам так думав.

А ось що робити якщо ваша домашня кішка цілий день або того гірше два дні носилася по дахах, гаражів, димоходів. Її шерсть вже не така м’яка і пухнаста. Вона вже не блищить і пахне незрозуміло чим. І ми, відкинувши всі свої переконання, ілюзії, лінь наважуємося на крайні заходи. Купання кішки.

Тепер дорогі друзі щоб уникнути непередбачених проблем при такій нелегкій справі раджу вивчити деякі рекомендації, які допоможуть вам.

Перше, що вам слід знати, що при купанні ви будете мати перевагу тільки в силі, але ні в якому разі в спритності і швидкості. Тому постарайтеся при цій процедурі звести цю перевагу до мінімуму.

Друге, що варто знати це місце купання. Не бажано проводити процедуру на відкритій місцевості. Оскільки якщо ваша домашня кішка вирветься, то ви її не доженете. Краще всього використовувати ванну кімнату. І чим менше вона буде, тим краще. Також при купанні не рекомендується використовувати фіранки у ванній, оскільки вона вам буде тільки заважати, і з іншого боку жодним чином не захистить від кішки. Якщо не знаєте, розлючена кішка може одним ударом своєї лапи з випущеними кігтями порвати чотири шари такий фіранки.

Третє, що слід знати, що домашня кішка з випущеними кігтями дуже і дуже небезпечна. І якщо з’явиться у неї можливість, то ваша шкіра може постраждати. Тому слід перед купанням обов’язково вибрати одяг, який буде вас захищати.

На цьому дорогі друзі дозвольте закінчити першу частину розповіді про те, як правильно купати кота і при цьому, не нашкодивши собі. Продовження скоро буде. Стежте за новинами.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів