І ось дорогі друзі для Вас я підготував дуже цікаву і досить цікаву статтю. Головний герой, якій домашній кіт, якого звуть Дасті. Чому запитаєте ви, примітний він? Поспішаю Вас порадувати. Дана істота — заклятий клептоман, який примудрився за останній час вкрасти понад шістсот різних речей. Так-так. Не один, не п’ять, не десять речей, а понад шістсот.

Тепер по порядку. Проживає цей домашній кіт Сполучених Штатах Америки, в штаті Каліфорнія, у місті Сан-Матео. Цього кота давно підозрювали у таких витівки, але доказів, що він це робить, не було. Так звичайно господиня знаходила вранці різні чужі речі у себе вдома, причому у великих кількостях, але звідки вони з’являлись, для неї залишалося загадкою.

І ось в один прекрасний день до неї приїхав журналіст, до якого дійшли чутки про витівки цього кота. Звичайно, він скептично ставився до такої подібної інформації, але запропонував перевірити. Біля будинку до вечора було встановлено декілька камер нічного бачення. І докази крадіжки з’явилися в цю ж ніч.

Переглянувши записи з камер, всі були просто приголомшені. Виявляється, цей домашній кіт крав не в одному, а в різних місцях. Жертвами цього клептомана в цю ніч стали кілька сімей.

Та ви запитайте, що він крав? Та все що завгодно. Інтереси у нього були великі. Він тягнув до хати і рушники, шкарпетки і нижню білизну, купальні костюми, рукавички, тапочки, простирадла, і іграшки. Практично його здобиччю ставало те, що він міг поцупити, поки господарі мирно спали. Також цей домашній кіт зміг встановити кримінальний рекорд. Він примудрився за одну ніч прибрати до своїх лап одинадцять різних речей.

Також журналіста здивувала реакція господині на нічні витівки свого вихованця. Вона була в захваті від його спритності і спокою при скоєнні крадіжок. Також вона заявила, що не за яких умов не розлучиться зі своїм мяукающим шалунишкой.

Ось така дивна історія. Невідомо навіщо і чому цей кіт скоював крадіжки, а також, що потім робила господиня з речами, які її вихованець приносив з нічного полювання.

Популярність: 11%

  • Головна
  • Цікаві історії