Доброго дня шановні друзі. Я люблю полазити по інтернету і почитати цікаву інформацію. Особливо мене приваблює інформація про те, де головний герой домашній кіт або домашня кішка.

І ось одного разу я випадково знайшов одну новину про те, що один бродячий кіт став найбагатшим котом в світі. Це прямо як говориться в одній приказці «З грязі в князі».

Ну а тепер з вашого дозволу докладніше. В одній чудовій сонячній країні, яка називається Італія, в якій знаходиться прекрасний і чудовий місто Рим жив був один домашній кіт. Ім’я у нього не було. Він просто був звичайний бездомний вуличний кіт.

І ось в один прекрасний день його зустріла літня італійка Марія Ассунта. Вона обігріла, прихистила його і назвала Томмазино.

І наш кіт жив і не тужив. І ось літня леді в кінці листопада 2011 року раптово померла. У літній леді родичів не було і перед своєю кончиною, вона склала заповіт.

Відповідно до якого всі її стан і наявної майно, банківські рахунки, а також розкішні квартири Мілані та Римі, численні землі в Калабрії переходять улюбленого кота. Так домашній кіт по імені Томмазино в одну мить став мільйонером.

Розпорядником всього багатого спадку, що дістався Томмазино, буде сорокавосьмилетняя медсестра Стефанія, яка протягом довгих років доглядала за літньою жінкою.

Як повідомила італійська газета La Repubblica, загальна сума спадщини склала десять мільйонів євро.

Слід також сказати, що до недавнього часу найбагатшим котом був оголошений кіт по імені Блекі з Великобританії. Отримана ним у 1988 році сума спадщини становила дев’ять мільйонів фунтів стерлінгів.

Популярність: 7%

  • Головна
  • Цікаві новини