Вітаю друзі. Я ось нещодавно ввечері включив телевізор і як зазвичай пройшовся майже по всіх каналах. Знаєте, особливо цікавого не чого не було, і я опинився на одному каналі, де в ефірі йшла програма «Що? Де? Коли?».

Звичайно, ви запитаєте, причому тут це? Як це може стосуватися вашого домашнього кота або кішки? Поспішаю вас запевнити. Це стосується наших нявкаючих домашніх вихованців.

Так ось. Повернемося до телевізійної передачі. Я почав дивитися з того моменту коли вовчок показав на тринадцятий сектор. А це значить, буде поставлено питання користувачами інтернету, які надіслали свої питання на гру. Я звичайно автора не пам’ятаю, але ось питання дуже добре запам’ятався.

Я, дорогі друзі, пропоную вам також взяти участь віртуально в цій передачі, побути на місці знавців і відповісти на поставлене питання.

Увага питання: На прийом для огляду був записаний домашній кіт. Навіщо перед проведенням огляду ветеринарний лікар включає воду в крані?

Так що друзі, сподіваюся на ваше обговорення даного питання і звичайно на правильні відповіді. І як говориться удачі вам.

Популярність: 15%

  • Головна
  • Загадки