Вітаю друзі. Я от подумав, а може, проведемо з вами практичне заняття? Як думаєте? Може, варто вам розповісти, як поліпшити життя вашому домашньому улюбленцю в умовах міської квартири? І так почнемо, мабуть.

Я сьогодні розповім вам друзі як зробити котяче колоду. Так-так. Не дивуйтеся. Це дуже корисна річ і ваш домашній кіт, якщо вмів говорити сказав би вам за який подарунок дякую.

Для чого запитайте потрібно котяче колоду і де його можна розмістити? Відповім по порядку. Всі ми знаємо, що, проживаючи в квартирі, наші вихованці обмежені в умовах. Деякі з нас не хочуть, що їх вихованці відвідували вулицю, де вони можуть вимазатися, або ж нажити собі неприємностей. Максимум, що їм дозволено це поїздка на дачу.

І ось котяче колоду в деякій мірі компенсує ці обмеження. Завдяки ньому ваш домашній кіт зможе лазити як по деревах і підточувати свої кігті. Розміщення цього виробу по вашому розсуду. Але як я знаю, його зазвичай розміщують на балконі і воно не сковує руху інших мешканців квартири.

Для виготовлення котячого колоди нам потрібно картонна трубка завдовжки приблизно три метри. Її можна взяти задарма в магазинах, де продають килимові покриття. Також нам знадобиться невеликий шматок ковроліну.

Йдемо далі. Всього кілька простих дій і ваш домашній кіт отримає в своє розпорядження дуже корисний і необхідний тренажер. Нижній край картонної трубки робимо навскіс, що б вона впиралася в підлогу всім своїм підставою. Також чинимо і з верхнім краєм, що б він щільно прилягав до бічної поверхні.

Так перший етап пройдено. Тепер більш важкий етап. Обертаємо ковроліном трубу і робимо заміри. Матеріал повинен бути з невеликим нахлестом. Робимо заміри і зшиваємо ковролін вздовж трубки. Зшивати треба товстою ниткою і товстою голкою. Звичайно, можна приклеїти, але ваш домашній кіт може відірвати краю, і весь працю пройде даремно.

Закінчивши цей процес, переходимо до завершального. Верхню частину трубки закріплюють шурупами або саморізами до бічної поверхні і все колода готове, і ваш вихованець може користуватися.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів