Вітаю друзі. Сьогодні я випадково в світовій павутині випадково знайшов цікаву новину. У ній говорилося, що звичайний домашній кіт загнав на дерево ведмедя. Уявляєте кота і ведмедя? Я був дуже вражений.

А тепер більш докладно і по порядку. В один із сонячних днів в одному з маленьких містечок штату Нью-Джерсі сталася ця незвичайна і цікава історія. В одній з американських сімей жив домашній кіт на ім’я Джек.

Він не чим не відрізнявся від інших котів, лише занадто ревно і нещадно захищав свою територію від зазіхань своїх котячих побратимів.

І ось в один із звичайних днів сусіди сім’ї Дживаннати, де жив Джек помітили, що на дальньому кінці їх ділянки, на дереві сидить ведмідь. Жителі обережно поспішили до дерева, і там їх чекав сюрприз. Під деревом явно не задоволений і злий перебував домашній кіт сім’ї. Він весь час шипів і кричав і навіть робив кілька спроб залізти на дерево. Але потім зістрибував і продовжував показувати своє невдоволення криками і шипінням.

Сусіди вирішили забрати від гріха подалі невдоволено кота і залишити бурого ведмедя на дереві в самоті, але при цьому простежити за діями ведмедя. Що ви думаєте, зробив ведмідь? Вірно, почав злазити з дерева.

Але шановні друзі це не кінець історії. Як тільки бурий ведмідь опинився на землі для нього небезпеки не скінчилися. На нього з криками і шипениями почав насуватися домашній кіт Джек. Він втік з рук господарів і почав наступати на загарбника території.

Як ви думаєте, що зробив ведмідь? Ні, не втік і навіть не став захищатися. Він швидко заліз на інше дерево поруч. В цей епізод втрутилися господарі кота і занесли його в хату. Ведмідь знову залишився на самоті на дереві.

Просидівши на дереві для вірності ще п’ятнадцять хвилин, клишоногий швидко спустився з дерева, оглянувся, і дуже швидко почав тікати в ліс. Ось така досить незвичайна і серйозна історія, в якій кіт не злякався ведмедя, який перевершував його по розмірам і силі.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Цікаві новини