Друзі знову радий бачити. Сьогодні я підібрав дуже цікаву і приємну тему для наших з вами вихованців. І сьогодні я з вами буду говорити про іграшки.

Так-так про іграшки для наших нявкаючих друзів. Інформації у мене накопичилося багато і щоб відразу вас не втомлювати, я розділю його кілька частин. Так буде цікавіше і корисніше.

Я думаю, що всі ми з вами бачили не раз, як наші домашні кішки люблять грати і готові зробити іграшку практично з усього. Це може бути фантик від цукерки, рукавиця, клубок ниток для в’язання, та практично все що завгодно. Так само хочу сказати, що ви можете, подарувавши своєму вихованцеві іграшку зробити його гру цікавіше і цікавіше.

Що ви запитайте краще подарувати? Що можуть з гідністю оцінити всі домашні кішки? Що їм може сподобатися? Насамперед, потрібно зробити вибір різноманітніше. Що б ваш вихованець сам вирішив, що йому по душі. А ось що пропонувати тут трохи простіше. Не треба довго гадати, що там повинна бути миша.

Розмір миші, звичайно, не має значення, але краще б вона була за розмірами наближена до природних родичам. Також повинна мати запах, оскільки ми всі знаємо, що домашні кішки володіють високим нюхом. Миші можуть бути різні. Починаючи від хутряних, тканинних, з різних мотузочок, з кульками кульками всередині. Тут як кажуть, фантазія безмежна.

Також хотів би зазначити, для чого потрібна миша. От ви самі як думаєте? Вірно. Граючи з нею, всі домашні кішки зберігають і розвивають свій мисливський інстинкт. Адже всі пухнасті вихованці не відмовляться від такої іграшки, а ви тим самим зробите приємне їм і головне з користю.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів