Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю вас шановні читачі мого блогу. Сьогодні я знову з вами хочу поділитися одним цікавим питанням. А саме корисні сухі корми? Чи люблять їх ваші домашні кішки? Ви віддаєте перевагу годувати вашого вихованця сухим кормом або ж іншої їжі?

Тому друзі в кількох публікаціях я хотів би розповісти про сухому кормі. Що він собою являє, і які може таїти небезпеки.

Всі ми з вами не раз бачили телевізійну рекламу, де домашні кішки готові робити що завгодно, що б поласувати сухим кормом. Або ж інша реклама, де підкріпившись сухим кормом, вони сповнені сил і дуже швидкі. А ось ми з вами замислюємося над тим чи це корисно нашим вихованцям, коли дивимося рекламу?

І у нас з вами з’являється наступний закономірний і зрозумілий питання. А з чого складається сам сухий корм, який їдять або не їдять наші з вами домашні кішки?

Сухий корм складається з декількох складових. Насамперед, це компоненти тваринного походження, жири, вуглеводи, хімікати. Ось ті самі компоненти, які з екрана телевізора говорять, що вони збалансовані й корисні вашому вихованцеві.

Перед тим як розповідати про кожної складової, хотів би трохи відхилитися від теми. Одного разу в західноєвропейській країні, не будемо озвучувати в якій, два молодих вчених, взяли старий шкіряний черевик (це були компоненти тваринного походження), відпрацьоване машинне масло (це були жири), деревна тирса (це були вуглеводи) і трохи хімікатів для додання запаху. І вгадайте, що вони виготовили?

Вірно. Вийшло щось схоже на поширений готовий сухий корм для домашніх тварин. Ось вам і сухий корм. Таким сухим кормом, який вони виготовили, не дуже буде корисно годувати вашого домашнього вихованця, та і навряд чи від нього наші з вами домашні кішки отримають користь.

На цьому дозвольте попрощатися з вами і сказати, що розмова про сухі кормах ми з вами продовжимо в наступних статтях.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок