Доброго дня шановні друзі. Сьогодні я хотів би з Вами поговорити на тему друга світова війна і домашні кішки. Так звичайно своєрідна тема, але й обговорити є що. Я хотів поговорити про те, як домашні кішки, використовуючи свої невідомі ні кому таємні здібності, допомагали людям у другій світовій війні. І так сьогодні представляю Вам першу історію.

Як відомо, після того як Франція капітулювала, виникла реальна загроза мирному населенню Англії. Фашисти з французької території здійснювали бомбардування далекого туманного Альбіону. Для забезпечення безпеки своїх громадян на своєму південному узбережжі англійці встановили акустичні пости і вслухалися в небо в пошуках наближаються нацистських бомбардувальників.

Однак більшість жителів почали використовувати з перших днів бомбардувань інші засоби раннього оповіщення. Цим «живими приладами» стали домашні кішки. Як ви запитайте це, все працювало? Та дуже просто.

Місцеві жителі побачили, що їх кішки мають надприродну здатність передчувати, коли з неба може їм загрожувати небезпека. Ще задовго до початку виття сирен про загрозу з повітря вони вже виявляли занепокоєння, яке з наближенням бомбардувань переростало в тривогу. Кішки шипіли, сердилися, репетували тим самим, показуючи, який сім’ї, загрожує небезпека. Якщо господарі, не вживали ніяких дій то кішка, що є сил, намагалася піти з дому і відразу прямувала в найближче бомбосховище.

Такі пророчі здібності, які домашні кішки використовували в роки другої світової війни, врятували багато життів мирних жителів. І це не могло бути не помічено. Спеціально була заснована медаль. Примітно, але на ній були вигравірувані прекрасні слова «Ми служимо батьківщині». Медаль вручається тим кішкам, чиї здібності або ж дії допомагали рятувати життя людей.

Популярність: 16%

  • Головна
  • Цікаві історії