Привіт друзі. Я от сьогодні гортав газету і знайшов досить цікаву замітку про те, що б сталося з нашим світом, якщо з нього одночасно зникли всі домашні кішки. Які ваші думки з цього приводу? Складно відразу припустити, що було б так?

Так ось. Розповім вам. Ален Бак є директором Центру дослідження у сфері відносин між людиною і тваринами провів дослідження. Він хотів зрозуміти, як зміниться наш сьогоднішній світ, якщо одночасно на планеті зникнуть всі домашні кішки.

Отримані дані шокували Олена Бака. Справа в тому, що наш світ став би набагато гірше, ніж зараз. Було б велике нашестя мишей і дрібних рептилій, почалося зростання кількості інфекційних захворювань, збільшилося поголів’я диких хижаків. Страждала від усього цього ціла планета, але більша частина страждань припала б на великі міста.

Також в якості базової моделі були взяті дослідження 1979 року. Там на одному новозеландському острові зникли повністю домашні кішки, і чисельність гризунів зросла в 6 разів. Результатом стало повне порушення екологічної рівноваги і призвело до катастрофічних наслідків. На острові майже зникли всі види птахів, оскільки щури і миші з’їдали все дочиста яйця.

Також Ален Бак у своєму дослідженні зазначає, що зростання мишей і щурів, безсумнівно, викличе збільшення поголів’я лисиць, вовків та інших хижаків раціоном яких є гризуни і людству буде неможливо впоратися з такою армією диких тварин.

У висновку автор підводить підсумок і говорить, що якщо одночасно зникнуть домашні кішки, а їх близько двохсот двадцяти мільйонів, то наша планета відразу опиниться на межі катастрофи. А ви як думаєте друзі? Вірно, він виклав свої думки?

Популярність: 14%

  • Головна
  • Цікаві новини