Привіт друзі. Сьогодні я б хотів вам розповісти про дивовижний та незвичайний істоту як кішка Венера. А якщо бути точніше про одну унікальної зовнішності кішки по імені Венера.

Хто бачив вперше цю кішку, відразу виникала асоціація її з одним злодієм на прізвисько Дволикий з фільму про Бетмена. Справа в тому, що відмінною рисою цієї кішки є її забарвлення. Мордочка кішки як би поділена навпіл на дві частини. Одна частина чорна, інша руда. Звичайно, можна сказати, що так не буває, і кішку спеціально пофарбували. Проте поспішаю вас переконати. Цей настільки незвичайний забарвлення дано їй від природи і саме ось і звідси відразу виникає в пам’яті асоціація лиходієм з фільму.

Але на цьому унікальність кішки друзі не закінчується. Справа в тому, що у неї не тільки різний колір мордочки, але ще й очі. Одне око небесно-блакитного кольору, а інший рудий. Це обумовлено або надлишком або нестачею меланіну в організмі тварини. По науковому це явище називається — гетерохромія, що двічі робить цю кішку незвичайною і унікальною в своєму роді.

Зростання популярності кішки Венери

Початок популярності кішки Венери поклали фотографії, опубліковані на одному з новинних сайтів. Через деякий час популярність кішки почала набирати стрімкі обороти.

Трохи пізніше її сторінка була створена в соціальній мережі. І там її популярність зростала величезними темпами. Так за тиждень вона отримала близько 32 000 лайків. На цьому господарі цієї чудесної і незвичайної кішки не думали зупинятися. Був заміщений ролик з головною героїнею. І тут також популярність зростала. На сьогоднішній момент, даний ролик переглянули понад 750 000 разів.

Як живе зараз кішка Венера?

Зараз кішці 3 роки. Проживає вона з господарями в США в штаті Південна Кароліна. Як сказала господиня репортерам її кішка добра і ласкава. Наприклад, без всяких проблем дозволяє підстригати собі нігті, і при цьому голосно муркочучи.

Також кішка володіє хорошим апетитом. Її любов поїсти значно перевершує її розміри. Бували випадки коли, упоравши з їжею в своїй мисці, вона переходила до собачій мисці, крадучи звідти великі шматки.

Але, не дивлячись на всі її витівки, господиня заявила, що обожнює її і рада, що кішка Венера сподобалася багатьом користувачам в інтернеті.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Цікаві новини