Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Доброго дня шановні любителі кішок. Я не даремно так до Вас звернувся. А знаєте чому? Справа в тому, що я випадково прочитав в одній книзі дуже і дуже цікавий факт. Виявляється, наші милі кішки викликають невдоволення у авторитарних людей. Я став докладніше вивчати цей момент і натрапив на дуже цікаві факти нашої історії. Я не став далеко ходити, а взяв для вивчення дві колоритні авторитарні постаті в нашій історії, які в двадцятому столітті перебували на вершині влади.

І так розглянемо першого диктатора. Йосип Віссаріонович Сталін кішок недолюблював. На його особисту думку, наші милі кішки мають натуру предательниц. Я трохи покопався в історії Радянського Союзу під час правління Сталіна, і зрозумів, на основі чого було зроблено такий висновок. Справа в тому, що вождь народів не міг обходитися без того раболепства і підлабузництва яке його оточувало і якщо цього не виходило від оточуючих, то Сталін вважав це зрадою. І кішка входила в цей критерій тому, що завжди залишалася вільною, норовливої і непохитною.

Іншого диктатора Адольфа Гітлера милі кішки також викликали не любов, і він більше любив собак. Достатньо згадати відому його фразу: «Чим більше я пізнаю людей, тим більше я люблю собак».

Звичайно, кращий друг людини не винна в тому, що її якості служіння і відданість симпатизували німецького диктатора, а може і не тільки йому. Диктаторам вкрай важливо, що б їм віддано служили, сліпо підкорялися і почувалися зобов’язаними своїм господарям. Собаки для цієї ролі підходять ідеально. А з часом ці диктаторські амбіції і переходять на людей.

Тепер повернемося до кішок. Вони горді, незалежні, вільні і показують цю свободу. Милі кішки ніколи і ніяким чином не будуть сліпо служити. Адже вони вважають себе завжди вільними і незалежними.

Багато століть людина придушував прагнення до незалежності і свободи тварин. Яскравим придушенням такого прикладу стала собака, яка безмежно віддана своєму господареві. А ось з милі кішки не дали провернути такий фокус. Вони досі незалежні, вільні і примхливий. Ось звідси і виникає у диктаторів до кішок спочатку не любов, а потім і ненависть, оскільки вони ні яким чином не можу впливати на її волю.

Якщо ви приймаєте кішку такою, яка вона є, з її незвичайним характером, то тут у більшості випадків можна сказати, що ви людина демократичного складу, і ви вмієте вислухати, зрозуміти, поважати чужу думку. Якщо ви поважаєте кішку, то ви тим самим демонструєте власну значимість, ви поважаєте людей і цінуєте кожного гідного людини.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Цікаві історії