Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

І так дорогі друзі, у мене до Вас питання. Який сьогодні день? Багато хто з Вас скажуть, що сьогодні четверте жовтня дві тисячі одинадцятого року. А чим знаменний цей день? Не знаєте? Тоді я Вам підкажу. Сьогодні Всесвітній день захисту тварин. Так-так. Є такий день. І в тому числі і дикі кішки дуже потребують допомоги.

І ось тепер хотів би розповісти про історію появи цього дуже потрібного міжнародного дня. А починалося все в далекому 1931 році в італійській Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту природи. Було піднято гостре питання про те, чи не пора людині звернути увагу на проблеми інших мешканців нашої планети. Людство так захопився своїми проблемами, що забуло про інших представників планети Земля і в даний час багато дикі кішки знаходяться на грані вимирання.

І була затверджена дата проведення міжнародного дня — четверте жовтня. Як ви думаєте, випадково був обраний цей день? Аж ніяк ні. Це число є днем пам’яті Франциска Ассизького, який є найбільш шанованим святим католицької церкви. І більш того він є покровителем тварин.

Ідея проведення цього дня також поширилася по всьому світу і прижилася в багатьох країнах. Тепер до цієї дати у сімдесяти країнах світу проводяться різні заходи по захисту тварин. І треба сказати, що це дуже необхідно. Оскільки за останні двадцять п’ять років представники флори і фауни скоротилися більше ніж на тридцять відсотків і різке скорочення триває. Якщо так справа піде й далі, то скоро дикі кішки можуть зникнути, і наші діти можуть побачити тільки на картинках.

Тому необхідно робити якісь кроки щодо запобігання скорочення представників рослинного і тваринного світу. Як ви вважаєте дорогі друзі?

Популярність: 10%

  • Головна
  • Значущі дати